Wpis z mikrobloga

Wciąż nie mogę pojąć co kacapy kombinują, jaki profit mieliby z użycia brudnej bomby i oskarżenia o to Ukraińców, skoro i tak zachód nie uwierzy i nie cofnie wsparcia.


@rusin: W ruskiej propagandzie nie chodzi o to, żebyś odkrywał że oskarżają kogoś o coś co sami zrobią. Chodzi o to, żebyś wiedział o tym że oni to mówią i oni mogą to zrobić mimo tego, że nie zrobią. Chodzi o to,
dzikidik - > Wciąż nie mogę pojąć co kacapy kombinują, jaki profit mieliby z użycia b...
@Kranolud: kolejny krok na "drabinie eskalacyjnej".
Boją się użyć broni taktycznej i strategicznej. Ale użyją malutką ilość w brudnej bombie aby tylko zaliczyć atom. Oskarżą Ukrainę ale wiadomo że to będą ruscy. Potem będą straszyć taktyczną bronią, aby uzyskać lepszą pozycję negocjacyjną. Mają sprawiać wrażenie nieobliczalnych i wpłynąć na Ukrainę i inne kraje do ustąpienia, chociaż częściowego.
Wciąż nie mogę pojąć co kacapy kombinują, jaki profit mieliby z użycia brudnej bomby i oskarżenia o to Ukraińców, skoro i tak zachód nie uwierzy i nie cofnie wsparcia.


@Kranolud: Szukaja wymowki zeby przegrac z NATO? Tylko to mi przychodzi do glowy. xD
Moze serio chca zeby nato weszlo i im polowe armii rozwalilo w pyl wtedy sie cofna i powiedza ze walczyli z nato i dlatego przegrali.
Wszystko po to