Wpis z mikrobloga

Na wstępie tak wiem wiem "czemsę siem i bojem". Wiemy już, że żaden szanujacy się rząd nie bagatelizuje rzucenia atomu przez kacapów. Taki fakt.

W chwili obecnej myślę, że nie ma opcji ze taki ruch będzie wykonany bo bylaby to uber #!$%@? decyzja. A dlaczego? Zbliza sie zima (oby jak najlagodniejsza) wiec człowiek maupa ma jeszcze jakieś możliwości by docisnac ukraincow rozwalajac przed zimą w drobny mak wszelkie infrastruktury cywilne jak elektrownie, wodociagi itd.

Jak wiemy #!$%@? to jeszcze bardziej ukraincow i nikt nie bedzie i tak myslal o jakimkolwiek dogadaniu sie z krolestwem chlewnej kacapi. Zima bedzie ciezka, ale nikt sie nie wycofa. Zima minie zacznie wszystko wracac do zycia, zieleniec listki na drzewkach, a ukraincy jak i reszta cywilizowanego swiata bedzie dalej szla zgodnie z rozkladem jazdy.

Czlowiek maupa widzac dalszy napor ukraincow i to jak prztrwali zime czyli ostatni z jego elementów nacisku, ktory rozleci sie w gruz, a wszyscy juz doszczetnie beda go olewac lącznie z prezydentem Erytrei popadnie w ostateczny obłęd. Z jego maupiej glowy wysunie się atomowy pocisk, ale tak już na poważnie.

Wniosek wiec jest taki jak ma byc jebniecie atomem to stanie sie to w okresie chwile przed wiosennym, albo wiosennym do maja lub czerwca (robcie screeny). Tak chce być gównianym midasem. Tak czy siak ten ruch nadal bedzie #!$%@?, ale to bedzie dopiecir tez ostatniego guziczka dla rozpadu krolestwa chlewnej kacapii.

#ukraina #wojna #rosja
Pobierz GabrielOcello - Na wstępie tak wiem wiem "czemsę siem i bojem". Wiemy już, że żaden s...
źródło: comment_1666802550LGDJO772GZ3ehFCIagvY9Z.jpg
  • 8