Wpis z mikrobloga

Jak nie gubić tych P.I.E.R.D.O.L.O.N.Y.C.H etui od #sluchawkibezprzewodowe? Coś mnie #!$%@? chyba xD Miałem sobie jedne przez x miesięcy i był spokój. Teraz zaś mi #!$%@?ą. Z tydzień temu gdzieś zgubiłem etui, #!$%@? kupiłem nowe słuchawki, ten sam model, 180 zł. Teraz tydzień minął, siedzę w busie, macam się po kieszeniach i etui nie ma znów. Przecież nie będę słuchawek co tydzień kupował bo gdzieś się gubią "w plenerze" XD
Dziwne, że jeszcze firmy nie wymyśliły cudownego rozwiązania, jakim jest dokupienie elementu. Zgubiłeś etui, lewą słuchawkę albo masz etui ale zgubiłeś słuchawki? Dokup te elementy za część kwoty zamiast kupować nowy produkt. -_-
#sluchawki #rozkminy #przegryw ##!$%@? #zlosliwoscrzeczymartwych #realme #sony
  • 12
  • Odpowiedz
@vertexnormal: bezprzewodowe słuchawki mają dwie zalety. Pierwsza jest taka, że są bezprzewodowe xD
Druga że są po prostu dobre. Słuchawki przewodowe za180 zł będą gorsze niż bezprzewodowe za tą samą cenę. Za jakość niestety trzeba zapłacić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ochkasia: jest jedna rzecz w airpodsach której nie lubię. Te wystające elemenciki które sterczą ci w uchu dziwnie. Osobiście preferuję te takie bardziej okrągłe
  • Odpowiedz