Wpis z mikrobloga

Halo #katowice #slask #gliwice #zabrze

Wie ktoś może, gdzie da się jeszcze zjeść takiego chamskiego burgera jak kiedyś na dworcach/przy dworcach kupowało się za 5-6 zł?

Coś jak na obrazku, najtańsze mięso, jakaś sałata, ogórek, pomidor, zalane tym przepysznym sosem hamburgerowym, zasypane prażoną cebulką i wszystko wysypujące się z bułki.
Krakeniatko - Halo #katowice #slask #gliwice #zabrze

Wie ktoś może, gdzie da się j...

źródło: comment_1666802014zEAeDbOHYYtWIBhx4LolRh.jpg

Pobierz
  • 54
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krakeniatko: kiedyś przy dworcu w Zabrzu były, hotdogi chyba z pół metra długości (tak je zapamiętałam) i texaburgery z bułką wielkości chleba xD ale nie wiem, jak teraz wygląda Zabrze i okolice dworca, nie byłam tam od dawna ( )
@Krakeniatko jakby ktoś szukał w Trójmieście to trzeba się wybrać do baru smaczek obok pkp w Pruszczu gdańskim. Za każdym razem jak tam się znajdę to flashbacki z dzieciństwa gwarantowane.
@Krakeniatko: w Kato: C.H. Załęże, zaraz obok Vive Profit. Oraz nieco lepsza wersja z prawdziwym mielonym, a reszta "z budy" : Za piecem, też Kato na Gliwickiej bodajże. Obydwa były zajebiste, różniły się tylko kotletem, w Za Piecem był taki #!$%@?, prawdziwy mielony. Wszystko oczywiście zalane najlepszym sosem hamburgerowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)