Wpis z mikrobloga

Halo #katowice #slask #gliwice #zabrze

Wie ktoś może, gdzie da się jeszcze zjeść takiego chamskiego burgera jak kiedyś na dworcach/przy dworcach kupowało się za 5-6 zł?

Coś jak na obrazku, najtańsze mięso, jakaś sałata, ogórek, pomidor, zalane tym przepysznym sosem hamburgerowym, zasypane prażoną cebulką i wszystko wysypujące się z bułki.
Krakeniatko - Halo #katowice #slask #gliwice #zabrze

Wie ktoś może, gdzie da się j...

źródło: comment_1666802014zEAeDbOHYYtWIBhx4LolRh.jpg

Pobierz
  • 54
@travis_marshall: Łokurva
Jeszcze sie trzyma?

Chyba wiem, gdzie w najbliższym czasie doznam objawów wstrząsu po spożyciu jednej porcji
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szczególnie jak po posiłku za każdym odbitym przez zawieszenie przęsłem błagał o koniec
()

Jak ktoś smieszkowal z tego, że się nie najada - po jednym hamburgerze/kanapce firmowej był nasycony w połowie posiłku ( ͡° ͜ʖ
@Krakeniatko: od tygodnia co wieczór myślę o takim hamburgerze ()
Kiedyś ktoś pisał mi, że na dworcu w Chorzowie można takiego dostać.
Raz jechaliśmy specjalnie do Istebnej xD koło kościoła stała buda gdzie mieli takie hamburgery.
Ja ostatnio na maciejowie coś takiego odkryłem. Wystarczy wpisać „hamburger maciejow” i to ta budka otwarta w każdy dzień prócz poniedziałku.
@Krakeniatko: W Świdniku, pod schodami do prl-owskiego pawilonu, znajduje się obskurna przyczepa z sympatycznym grubym dziadkiem. Stoi tam dłużej niż ja żyję i od zawsze jego burgery kosztują 5zł.
Dziadek pracuje wtedy, kiedy ma na to ochotę, a gdy po wiosce rozejdzie się wieść, że jest otwarte, to potrafi zrobić się kolejka po jego autorskiego kurczaka z rożna.
Jakiś czas temu spytałem się go czy są burgery to odpowiedział "Nie mam