Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MilionoweMultikonto: nie że większe. W T4 nie występuje oś z bliźniakiem (jak w przykładzie który podałeś) więc ktoś zdublował oś aby zwiększyć ładowność. Ilość kół (opon) jest taka sama.

A kamper wcale taki lekki nie jest. Wręcz trzeba się naprawdę starać żeby zmieścić się w 3,5t
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MilionoweMultikonto: ojjj zdziwilbys się. Samo ocieplenie i wygłuszenie to.masa kilogramów. A takie busy to mają raptem z 1000kg ładowności. Uwzględnij jeszcze swoje bagaże, zapas wody i zbiornik na scieki i masę dwóch osób. To że prawdziwe kampery są zrobione z lekkich tworzyw to nie przypadek. 40 słoików z żarciem dla dwóch osób to z 30kg.
@spidero: tak się składa że mam stealth vana i nie mam problemów z wagą, a wiem że przeciążony ciężko się prowadzi. Jeżeli masz na myśli zwykłego kampera to pewnie masz rację, bo na zwykłej ramie buduje się mały domek, ale tutaj mowa jest konkretnie o T4

Czy mógłbym po prostu zobaczyć listę tych rzeczy które będą w nim ważyć ponad 900kilo?
@MilionoweMultikonto: jestem wlasnie na etapie budowy stealth vana, jak co co chwila dokladam to zaczynam liczyc wage, ocieplenie, plyty na sciany, plyta na podloge, mini lazienka, stelaz na lozko, szafeczki, butla gaz, zbiornik woda, 2xaku hotelowe jak to sie wszystko zlicza to wychodzi sporo (a mam na ladownosc tylko 900kg), jesli robisz vana tylko z lozkiem to faktycznie nie masz problemow, przy T4 odyna to faktycznie on tam praktycznie nic nie
przy T4 odyna to faktycznie on tam praktycznie nic nie ma


@spidero: to mój autorytet (), zakładam że na przykład izolacji i wody nie potrzeba dużo bo van koła ma po to żeby znaleźć się tam gdzie jest optymalna temperatura i infrastruktura do życia.

Tak czy inaczej, gdy już go zbudujesz i podsumujesz co ile waży to z radości zalusuję Twój wpis (