Wpis z mikrobloga

  • 15
Mirki jako że jest do wygrania 500 milionów w eurojackpot i przypuszczam że sporo osób może pokusić się o grę to chciałbym was zapytać czy w swoim życiu kiedykolwiek wygraliście coś na takich loteriach ? Może macie swoje sposoby na typowanie liczb ? Często próbujecie?

#lotto #rozdajo #eurojackpot
  • 23
  • Odpowiedz
@Doow: Ja mam subskrypcje na mini lotto, codziennie po 1,5zł. Od pół roku jakoś.
Wygrałem chyba z 3 czy 4 razy po 23zł, i raz około 400.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Doow: na 20 losów eurjackpot, trójka trafiona 3 razy (40zl), kiedyś jakaś zdrapka za 1zl dała mi 100zl. I 5 kilogramów słodyczy od Wedla
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@banan11 to jest bardzo ciekawa kwestia nad którą kiedyś się zastanawiałem czy 5 co jest już bardzo dużym szczęściem jest wystarczająca czy jednak ból po tej jednej liczbie jest mocniejszy rozwiałeś moje wątpliwości
  • Odpowiedz
@Doow: Myślę, że też kwestia tego, że ludziom się wydaj, że milion PLN to jest ogromna ilość pieniędzy - a tak naprawdę to cena mieszkania w dużym mieście plus jego wykończenie i zostanie na 3 letnie auto wyższej klasy. Ale jak ktoś zarabia najniższą, albo nawet średnie wynagrodzenie, to mu się wydaje to oczywiście ogromną ilością pieniędzy i nie kontroluje co się dzieje.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@crazy_wolf zgadzam się jak najbardziej możemy też sobie zadać pytanie jak sensownie było by rozdysponować taką kwotę jak 500 milionów ? Oprócz inwestycji w siebie i swoje marzenia.
  • Odpowiedz
@Doow: To zależy co człowiek lubi robić. Ale przy takiej kwocie możesz otworzyć prawie dowolny biznes i próbować go wykreować jako znaną markę. Można też kupić dużą ilość akcji jakiejś spółki, aby stać się ważnym członkiem rady nadzorczej i mieć wpływ na rozwój. Można zainwestować w jakiś startup. No opcji multum :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jestem_legenda To całkiem sporo chociaż można powiedzieć że jesteś osobą która chętnie bierze udział w różnych konkursach. Myślisz że miałeś wtedy jakoś szczególnie większe szczęście? Albo rozpatrujesz w ogóle szczęście jako taki czynnik ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Doow: obstawiając piłkę i chcąc wygrać jakieś większe kwoty potrzebne jest tylko i wyłącznie szczęście. Mnóstwo rzeczy musi się wydarzyć jednocześnie. To nie jest tak że można się znać na piłce. Tzn można, ale buk wie lepiej :)
  • Odpowiedz