Wpis z mikrobloga

@banan11 to jest bardzo ciekawa kwestia nad którą kiedyś się zastanawiałem czy 5 co jest już bardzo dużym szczęściem jest wystarczająca czy jednak ból po tej jednej liczbie jest mocniejszy rozwiałeś moje wątpliwości
@Doow: Myślę, że też kwestia tego, że ludziom się wydaj, że milion PLN to jest ogromna ilość pieniędzy - a tak naprawdę to cena mieszkania w dużym mieście plus jego wykończenie i zostanie na 3 letnie auto wyższej klasy. Ale jak ktoś zarabia najniższą, albo nawet średnie wynagrodzenie, to mu się wydaje to oczywiście ogromną ilością pieniędzy i nie kontroluje co się dzieje.
@crazy_wolf zgadzam się jak najbardziej możemy też sobie zadać pytanie jak sensownie było by rozdysponować taką kwotę jak 500 milionów ? Oprócz inwestycji w siebie i swoje marzenia.
@Doow: To zależy co człowiek lubi robić. Ale przy takiej kwocie możesz otworzyć prawie dowolny biznes i próbować go wykreować jako znaną markę. Można też kupić dużą ilość akcji jakiejś spółki, aby stać się ważnym członkiem rady nadzorczej i mieć wpływ na rozwój. Można zainwestować w jakiś startup. No opcji multum :)
@jestem_legenda To całkiem sporo chociaż można powiedzieć że jesteś osobą która chętnie bierze udział w różnych konkursach. Myślisz że miałeś wtedy jakoś szczególnie większe szczęście? Albo rozpatrujesz w ogóle szczęście jako taki czynnik ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Doow: obstawiając piłkę i chcąc wygrać jakieś większe kwoty potrzebne jest tylko i wyłącznie szczęście. Mnóstwo rzeczy musi się wydarzyć jednocześnie. To nie jest tak że można się znać na piłce. Tzn można, ale buk wie lepiej :)