Wpis z mikrobloga

Konfedepisowcy już lamentują, bo po ostatnim sondażu dotarło do nich, że przyszłym premierem będzie, nie kto inny jak Pan Donald Franciszek Tusk

Z tej okazji przypomnę tylko kilka zasług byłego Pana Premiera.

- Polska największym beneficjentem w UE w latach 2007 - 2014
- Odpolitycznienie prokuratury
- Likwidacja OFE
- Mimo światowego kryzysu od 2007 do 2014 roku przybyło ponad 1.8 mln miejsc pracy.
- Wzrost PKB w latach 2008–2014 wyniósł 24%, gdzie średnia unijna to 0,7%
- Wyrównanie wieku emerytalnego
- Niska inflacja
- Polska poszła do góry o wiele miejsc w rankingach wolności mediów czy gospodarczych, rozwijaliśmy w praktycznie każdym aspekcie
- Uproszczenie procedury zakładania działalności gospodarczej (niestety na białorusi dalej prościej xd)
- Kolej, orliki, place zabaw dla madek
- Coś dla pisowców, wzrost minimalnego wynagrodzenia o ponad 50% nie mając przy tym 20% inflacji xD

Warto również wymienić czego nie zrobił:

- Brak 500+, 13 14 i innego gówna
- Brak upolitycznienia SN, TK, Prokuratury
- Nie pokłócił ze wszystkimi sąsiadami
- Nie zablokował ogromnych środków z UE
- Brak szamba w tvp
- Brak tak wielkiej korupcji i nepotyzmu

Wymieniać można długo, ale kto by to przeczytał.
Może Polska nie stała się drugimi niemcami przez te kilka lat jego rządów, ale nie wymagajmy niemożliwego.

Patrząc na to wszystko, nie wiem jakiego intelektualnego fikołka trzeba zrobić, żeby porównywać PO do PiS xD

#neuropa #bojowkadonaldatuska #bekazlewactwa #bekazkatoli #bekazpisu #bekazkonfederacji #polityka
V.....e - Konfedepisowcy już lamentują, bo po ostatnim sondażu dotarło do nich, że pr...

źródło: comment_1666778870nLkR7bWbN8OkG0meKxzxN4.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
Pan Donald nigdy by czegoś takiego nie zrobił


@Vosemite: i nigdy, przenigdy nie grałby polską gospodarką tak, aby zrobić la....tfu! łaskę Niemcom. Nigdy.
Ech, synek, ja nie wiem, czy ty robisz propagandę, czy ty masz 6 lat, czy ty po prostu ciemny jesteś jak tabaka w rogu.
  • Odpowiedz
Przysięgam Polakom, że każdy kto w moim rządzie zaproponuje podwyżkę podatków, zostanie osobiście przeze mnie wyrzucony
  • Odpowiedz