Wpis z mikrobloga

Wrzucałem w nocy na mirko wpis LINK dotyczący działalności jakiejś podrzędnej kancelarii prawnej, która stała się wyrocznią i źródłem wiedzy dla wszelkiej maści szurów i onuc. Z ciekawości wszedłem dziś na ich stronę LINK aby głębiej zapoznać się z contentem jaki produkują. No i trafiłem m.in. na takie kwiatki jak artykuł pt. 'Kijowski reżim znów ma oczekiwania', gdzie na wstępie redaktor pisze m.in. tak: 'Kijów ma nadzieję na dostawy systemów obrony powietrznej z Włoch, Francji, Niemiec i kilku innych krajów – powiedział szef propagandy i reżimu kijowskiego Wołodymyr Zełenski'. Poza tym większość artykułów to krucjata antyszczepionkowa i antyukraińska. Ale najlepsze na koniec. Pod artykułem jest informacja o tym, że kancelaria hobbistycznie (tak, tak, nie hobbYstycznie) prowadzi bloga z wiadomościami o których nie usłyszycie w dostępnych mediach i proszą w związku z tym o wsparcie finansowe. Idę o zakład, że znalazło się wielu szurskich oszołomów, którzy z radością przelali tym wstrętnym naciągaczom kasę. Ależ to pięknie obnaża autorytety foliarzy, którzy zawsze mają misję społeczną, którą chcą później umiejętnie spieniężyć na 'samodzielnie myślących' idiotach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#szury #foliarze #antyszczepionkowcy #wojna #ukraina #onucowewpisy
  • 2
@klintoniusz: jak zaczął się covid to bodajże w interwencji na Polsacie była rozmowa z właścicielem tego typu kancelarii, możliwe nawet że tej. Powiedział, cyt. o składaniu pozwów do prokuratury xd
@klintoniusz: Materiały w stylu ''kochani mamy cywilizacja życia wygrywa ze zgniłą Chrześcijańską europą to już jest pewne Rosja wygrała wojnę'' Co to za kancelaria która zajmuje się kolportowaniem propagandy politycznej zamiast zając się tym co robią kancelarię xD Brak jawności i transparencji nie wiemy kto to prowadzi i dlaczego.
Śmierdzi służbami na kilometr bo nie wierzę że chodzi wyłącznie o naganianie świrów w sensie porady prawne w sprawie maseczek i szczepionek.