Wpis z mikrobloga

@iErdo: fajny przepalony billboard i resztki sygnalizacji na dole w kadrze. Kolorki modne jak milion takich zdjęć na Instagramie. Proszę, przestańcie kopiować się wreszcie nawzajem z tymi samymi filtrami i kolorami. Fajne, było, nuda.
@pozdroxxx666: filtrami XD W sensie ma prawo się nie podobać, tego nie komentuję, nie uważam też, że to co robię jest świetne i jak ktoś powie, że #!$%@?, to najwidoczniej mu się nie spodobało i git, to pokazuje, że niektórzy wciąż myślą krytycznie i super

ALE co do reszty, mówienie, że coś już było i żeby przestać coś robić drugi raz, bo się powtarza, zwłaszcza w fotografii czy filmie, to ogromna
@iErdo: skończmy z kopiowaniem trendu na Instagramie np. zabarwianiem nocnych zdjęć miasta przesadnie na niebiesko (jak to mówią a'la cyberpunk xd). Takich zdjęć jest miliony. I one nie nic wnoszą ani do fotografii artystycznej ani komercyjnej. Postawiłeś aparat na statywie wycelowałaś w miasto i zrobiłeś WB na kolory podpatrzone w internecie. Rozumiem, jeśli jesteś na etapie uczenia się fotografii i to jest jakaś zabawa grafiką ale im szybciej zdasz sobie sprawę,
@pozdroxxx666: musisz być strasznie smutnym i sfrustrowanym człowiekiem. Nie będę przestawał niczego robić bo ktoś tak pisze na forum. I nie jestem na etapie uczenia się (chociaż człowiek uczy się całe życie w sumie)

im szybciej zdasz sobie sprawę, że bycie kolejnym fotografem kopiujacym trendy dla lajków

Gdybym zrobił w barwach fioletowych, naturalnych czy czarnobiałych to byś też to napisał, że zdjęcie jak każde inne xD Czy to zdjęcie ma jakąś
@iErdo a tam Miras, mi się bardzo podoba. Lubię taki styl. A w komentarzach jak zwykle #!$%@? "mądrych głôw" a dokładnie jednej.

Ładnie ktoś napisał, że bilbord burzy kompozycje, poza tym mega klimacik.

Rob swoje i #!$%@?ć hejterow, co za plecami sieją zboże.
Czasem mam wrażenie że tacy co to mówią "#!$%@? to już było, zacznij robić coś innego niż milion na Instagramie" to idealnie wpasowują się ten obrazek. Wieczni malkontenci
vealen0 - @iErdo a tam Miras, mi się bardzo podoba. Lubię taki styl. A w komentarzach...

źródło: comment_1666783997q9NILAP5yKZZyXq1FZhtkN.jpg

Pobierz