Wpis z mikrobloga

@BornToDie69: nie no już za stary jestem - znam osobiście przynajmniej 5 osób dla których gampass to przegięcie pały bo są torrenty. Nawet takie gry jak Little Nightmares, bo hehe, kredyt spłacam
@kopek: O ile nie jesteś jakieś turbo mega mobilny, to na pewno nie wypasiony laptop. Laptopowe podzespoły są słabsze niż ich normalne odpowiedniki, grzeją się te gowna jak cholera, a przy okazji hałasują jak cholera, coś się spieprzy to koszty naprawy doganiają cenę nowego laptopa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pasta_alla_carbonara: ej na konsole z grami na prawdę nie jest drogo. Na ps5 mam swoją kupkę wstydu i za exy od Sony nie dałem więcej niż 80 złotych. Oczywiście nie brałem tego w dniu premiery, chociaż tutaj też pc z nowościami dorównuje konsolom. Więc no nie wiem, jak dla mnie już jakiejś bardziej różnicy nie widzę.

Za kompa muszę jednak wyłożyć trochę kasy na lepszą kartę, procka, tam, dysk SSD -
Dlaczego kraść to od razu PC?


@BornToDie69: no bo złodziejom najłatwiej ukraść gry na PC ¯\_(ツ)_/¯

Tylko ostrożnie, bo już kilka wpisów/komentarzy mody mi na wykopie usunęły, bo nazwanie złodzieja złodziejem to na wykopie "nieodpowiednie treści" xD
@kopek: zrób sobie budżet, wypisz sobie w gry które chcesz grać, na jakich platformach są, jakie mają wymagania, a nie pytaj czy lepiej kupić fiata (bez podania modelu), forda (bez podania modelu) czy rower, a może coś sportowego czy vana?
@kopek ja mam laptopa z 1060 na którym nadal ogrywam część gier, ale do salonu wyjechało ps5. Kupiłem plus extra i póki co ograłem trzy gry, na liście do przejścia mam tam jeszcze co najmniej 8-10 no i jeszcze wpadną gry że zwykłego plusa pewnie że 2, może 3. Obstawiam że przez pierwszy rok nie kupię żadnej bo mam dość tytułów w Extra do ogrania, według mnie warto:

https://www.theloadout.com/ps-plus/extra-premium-games-list
@10129: Też jestem pod wrażeniem tego procka dlatego go nie zmieniam. Kręci się jak głupi, a na 1600 nie warto zmieniać. Widziałem już R5 3600 XT za 500 zł więc to mój kolejny cel chyba (używka)
@BornToDie69: możliwe, ze ustawienia niskie bardzo zmniejszaj ilość ludzi/samochodów/przechodniów i dlatego, bo w teście tomshardware na medium 1300x miał niecałe 40

albo moze się zmieniło jak dodali 'amd fixa' w patchu? bo była możliwość modyfikacji plików cfg gdzie na ryzenach dawało to duży boost z jakiegoś powodu. na zdjęciu 'modified' to te gdzie oni ręcznie tego fixa dali, ale nie ma wyniku z jakiegoś powodu dla 1 gen z 'fixem'

tu
10129 - @BornToDie69: możliwe, ze ustawienia niskie bardzo zmniejszaj ilość ludzi/sam...

źródło: comment_1666795371EBtjscmqpwqiJufwQSylxj.jpg

Pobierz