Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że bardziej nie lubimy jamnikary, ale no ludzie, wlazł jej do mieszkania i wszystko źle, za małe, bo lepiej na fotach wyglądało, bo światła do dupy i ch*j wie co jeszcze. Jedziemy do Poznania, płać mi pół czynszu i spłacaj pół raty XD

I jeszcze nie mogę zdzierżyć u mopsa jego maniery: TE mieszkanie, te okno, te auto, AGHRRRR
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 5
  • Odpowiedz
@jedna_odpowiedz: Od początku byłam zachwycona Przemkiem, och jaki on ułożony, szarmancki, sympatyczny, zaradny, bo ma takie piękne mieszkanie, więc pewnie dobrze zarabia. Po komentarzach z wykopu przejrzałam na oczy. Kolo ma piękną chatę pewnie na gigantyczny kredyt na 30 lat, liczy, że laska, którą zna parę tygodni (2-3) rzuci wszystko i będzie mieszkać z nim w jego mieście i dorzucać się 50/50 do JEGO mieszkania. Co innego jakby była mowa o
  • Odpowiedz
@Alutta: Nie no, najlepiej to żeby płaciła tylko połowę czynszu i kosztów mediów i żyła za pół darmo, a on #!$%@?ł na kredyt i jej ZUS xD
  • Odpowiedz
To też nie w porządku, bo jej biznes, jej problem, jeśli przez parę miesięcy nie ma dochodu to lepiej iść na etat. Wniosek jest jeden: oboje są roszczeniowi, niesamodzielni i pozują na bogatszych niż są w rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@Xuzoun: ale to jego mieszkanie i jego kredyt ! Oboje siebie warci centusie.. już w podróży poślubnej targowali się z taksówkarzem. Przemo potem porad udzielał jak obniżyć koszty... Justa chce dopłaty do ZUSu jak jej braknie, on liczy na dopłatę do kredytu ;) jechał do niej to umikal drog płatnych .. no trafiła kosa na kamień i to z obu stron, żaden się do niczego nie dołoży bo albo nie ma
  • Odpowiedz
@dzikuska0: a jechałaś kiedyś A2 Poznań-Konin? Chyba najdroższy odcinek w całej Polsce, a spokojnie można jechać starą trasą tym bardziej że Poznań-Września cały czas jest komfortowa dwupasmówka w każdą stronę
  • Odpowiedz