Wpis z mikrobloga

Latając bez celu po netflixie byłem ciekaw co oglądają hipergamiczne mokebianki w Nigerii... I oczywiście jest to przerobiony do bólu motyw w co drugiej komedii romantycznej dla bab - odnosząca sukcesy zawodowe 30 parolatka na rozdrożu i egzotyczny (w tym rejonie świata) chad których zaczyna łączyć uczucie xD Jeszcze rozumiem, że w starzejącej i sfeminizowanej Europie produkuje się takie szmiry na pokrzepienie korpo witaminek po ścianie - ale żeby w Nigerii gdzie połowa populacji ma mniej niż 18 lat i średni wiek ożenku to ok 20 dla kobiet? XD

#przegryw #blackpill #nigeria #mokebe
AntyBohater - Latając bez celu po netflixie byłem ciekaw co oglądają hipergamiczne mo...

źródło: comment_1666724701T02XMP0YOanQPnEbYKyxNS.jpg

Pobierz
  • 6
@AntyBohater: Ludzie w Nigerii, którzy oglądają netflixa to ludzie zwykle ze średniej oraz wyższej klasy. Tacy, ktorych na to stać. Zwykle żenią się nieco później ;) Zwróć uwagę na to, ze Internet w Nigerii kosztuje o wiele wiecej niż w Polsce ;) A średniej zarobki są o wiele niższe.
@NieRozumiemIronii: Wiele osób nie może nawet liczyć na zarobek większy, niż 100 dolarów miesięcznie. Najtańszy internet kosztuje 30 dolarów miesięcznie - a i tak często jest oszukany, bo mają mniejszą prędkość i mniej GB w pakiecie niż firma obiecała. Ludzie mają inne priorytety.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@inga: ja piszę o ogólnodostępnym wifi. W gownokrajach, w których byłem jak nie było neta na wiosce to ludzie jeździli do miasta pościągać filmy na telefony, a w miastach to wiadomo, że jakiś hotspot prawie zawsze jest.
@NieRozumiemIronii: Nie wiem jak jest w innych krajach, ale w takim Lagos jest z tym bardzo słabo. Cały serial wymaga jednak ściągnięcia bardzo wielu danych. Druga rzecz to to, ze obecnie w Nigerii mają problem z prądem, praktycznie każda rodzina ma własny generator.
@AntyBohater: Kłamliwa propaganda Zachodu wkrada się również na nadkontynent afrykański - mam nadzieję, że Mokebe ich pogonią. Kobiety w Afryce nie lecą na żadnych białych chadów, skoro w chatce obok mieszka Namiestnik Równika z wielką knagą, czyli najważniejszą cechą do utworzenia dobrego związku. Natura.