Wpis z mikrobloga

Witam Mireczki,

przejeżdżałem wczoraj przez Sanok w godzinach szczytu, ok. godziny 15:30. Dojeżdżam do ronda, przy którym z dwóch pasów robi się jeden. Jade prawym i jakież moje zdziwienie kiedy lewy pas całkowicie pusty, wszyscy stoją na prawym i ciepliwie czekają aż do chwili gdy cały peleton zaczeli wyprzedzać (jak później usłyszałem na CB) "#!$%@? cwaniaki". Oczywiście, ja, jako znakomity wychowanek wykopowych znalezisk, wpuściłem 1 auto i ruszyłem. No i słyszę "po #!$%@? ich wpuszczasz, jak im się śpieszy to na rower". Zapytałem czy kierowcy wiedzą czym jest jazda na suwak. O matko bosko, tyle wyzwisk w swoją stronę chyba nigdy w życiu nie usłyszałem. Wyzywali mnie nawet od "miastowych" xD mniejsza z tym że całe życie ze mnie "wsiór" i granatem od pługa oderwany... Po chwili słyszę na CB tekst od jakiegoś kolesia który musi blisko wschodniej granicy mieszkać bo zaciągał jak Pawlak z Kargulem, "to zobaczmy jak łoni pojado z tym suwakiem"... Nie mineło 5 minut jak ten sam koleś drze na radiu " #!$%@? wszyscy jado a ja stoje" :]

Ani to #coolstory ani #coolstorytroche ale za to chyba wysmienity przykład #cebula i że polskiego kierowcy już się chyba nie da wyedukować...

#cbradio #jazdanasuwak
  • 1