Wpis z mikrobloga

@avirant: ale ja nigdzie jej nie bronię, a to, ze nie podoba mi się hejt to mam prawo to wyrażać. Bo jakbyś nie zauważył, to nie bronię zachowania Moniki ( ͡º ͜ʖ͡º) wpisy gdzie jest konstruktywna krytyka, a nie hejt plusuję. Również napisałam, ze zachowanie było nie na miejscu. Ale Ty tak samo jak kółeczko wzajemnej adoracji zauważasz to, co chcesz, a resztę omijasz ¯\_(ツ)_/¯
ale ja nigdzie jej nie bronię


@mykawz300: Ty tak serio? :) Słowo "bronisz" było skrótem myślowym, za którym kryje się też racjonalizowanie i usprawiedliwianie jej negatywnych zachowań i działań.

Jakie tu jest kółeczko wzajemnej adoracji? Jeśli jakieś jest, to bynajmniej do niego nie należę. W sensie jest tu grupa paru kobiet, które się ze sobą "trzymają" i słodzą sobie od kilku sezonów, ale to nic złego skoro się lubią. Natomiast nie
@avirant: a gdzie ja ją usprawiedliwiam i racjonalizuje jej zachowania? A od kiedy nie siedzenie cały czas na instagramie jest negatywnym zachowaniem? Według mnie godnym pochwały w obecnych czasach. Skoro nie rozumiesz, ze są osoby, które nie tolerują hejtu to już nie mój problem ¯\_(ツ)_/¯
@avirant: Jeśli chodzi o kółeczko wzajemnej adoracji to obecnie raczej go nie widać bo osoby wokół której się ono kręciło nie ma już w programie. Ale gdyby przejrzeć wpisy z tamtego czasu to możnaby zauważyć że obecna "obrona" Moniki to nic przy tamtych fikołkach. Aż jedna z jego członkiń nie wytrzymała psychicznie i tak jak jej ulubienica odeszła z programu tak ona z wykopu. Nie mówiąc już że te osoby dają
@ddonewry927: Ja to dobrze wiem. Z tą "członkinią" zresztą miałem sporo dyskusji, gdzie ją krytykowałem (nie tylko w sprawie Hanki), aż mnie zablokowała, mimo że jej nie wyzywałem (za to ona mnie tak). Hankę broniła garstka osób, tylko po prostu były bardzo aktywne, obrońców Moniki jest więcej. Tamci byli bardziej toksyczni, jasne, ale co to zmienia, tu i tu brak obiektywizmu. Co do tamtej, to nie jej pierwsza taka akcja gdzie
@avirant: Dlaczego brak obiektywizmu? Raczej większość osób lubiących Monikę skrytykowało jej wczorajsze zachowanie (w tym ja). Nie zgadzają się po prostu z tym że to zachowanie ma totalnie ją przekreślić i zmienić stosunek do niej. Chciałbym za to zobaczyć co wypisywałaby ta "członkini". Hipokryzja pewnie wylewałaby się z każdego wpisu.
@mykawz300: Odnosisz się do jednej kwestii, natomiast ja do wielu, w których ją tłumaczysz. Usprawiedliwiasz ją i chwalisz, że nie przyjmuje nowych obserwatorów, po tym, co zrobiła w ostatnim odcinku, bo przecież nie każdy siedzi ciągle na ig, jednak wychodzi na to, że jednak siedzi, bo usuwa nieprzychylne komentarze, i o tym wiedziałaś, ponieważ post o usuwaniu był wcześniej. Serio muszę tak tłumaczyć wszystko? Czy specjalnie starasz się odwrócić uwagę od
@ddonewry927: Większość to nie wszyscy (wyżej mamy przykład). ;) Nic nie piszę przekreślaniu jej.

Hipokryzja, inwektywy, wycieczki personalne, psychoanalizy z dupy, a to dopiero początek wad.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@avirant: to Twoja interpretacja, a nie moje słowa, nie wiem czy usuwa bo nie widziałam tego, a to ze jakas kolejna osoba coś pisze to dlaczego mam brać to za pewnik? Dowaliles się do mnie bo chyba Ci się nudzi, popierasz hejt to Twoja sprawa. Ja już nie mam zamiaru dyskutować z Tobą bo zaczynasz się zachowywać jak osoby z kołeczka wzajemniej adoracji. Zacznij czytać ze zrozumieniem to może Twoje problemy