Wpis z mikrobloga

@Volki: no i w każdym fragmencie pieprzą od rzeczy. Typ szerzy dezinformację - Ukraińcom odebrano świadczenia zgodnie z planem, bo mieli je dostać na określony czas XD. Nie wiem jak chcesz bronić takich ameb, które nie potrafią liczyć, czytać i wciskają jakiś kit o zajmowaniu Rzeszowa przez Ukraińców.
  • Odpowiedz
@Volki: kulturalnie pytam czy Ty serio bronisz takich typów co w swojej telewizji opowiadają takie głupoty, że przydałyby się żółte napisy?

Konto mam 5 miesięcy, siedzę tu o wiele dłużej ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Z resztą jak mam być onucą skoro śmieję się z onuc na tym wideo? XD
  • Odpowiedz
  • 0
@nom_om W jednym fragmencie mówił "praktycznie mieli rację", bo odnosił się do tamtej sytuacji, że pomylił się w sprawie wybuchu wojny. Wcześniej nawet publicznie przyznał się do pomyłki.
  • Odpowiedz
  • 0
@missioncritical

kulturalnie pytam czy Ty serio bronisz takich typów co w swojej telewizji opowiadają takie głupoty, że przydałyby się żółte napisy?

Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo brzmisz jak rosyjski Ukrainiec wania, który ma problemy ze zrozumieniem polskiego.
  • Odpowiedz
@Volki: ale samą wojnę na Ukrainie określił mianem "dziwnej", co wyraźnie sugeruje że przeprosił tylko dlatego że g---o się wylało, a swoje dalej uważa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Volki: przyznał się do błędu, a teraz gada, że praktycznie ze wszystkim miał rację i podaje wojnę jako przykład. Ten stary fragment jest wklejony jako dowód, że racji nie miał. W dodatku swoje teorie wygłaszał jak buc, z wyższością, obrażając innych, a sam okazał się idiota co nie miał racji
  • Odpowiedz
  • 0
@nom_om

ale samą wojnę na Ukrainie określił mianem "dziwnej", co wyraźnie sugeruje że przeprosił tylko dlatego że g---o się wylało, a swoje dalej uważa.

A nie jest dziwna? Putin odważył się na wojnę, choć wielu analityków uważało za mało prawdopodobne. Ukraińcy dają baty drugiej armii świata. No trochę dziwna.
  • Odpowiedz
masz tu konto 5 m-cy, więc pewnie multikonto lub rosyjska onuca uaktywniona po wybuchu wojny, więc albo kulturalnie pisz, albo morda w kubeł.


- b--ń onucy Roli
- wyzywaj innych od onuc

czy jest jakieś dno intelektualne, którego volki nie przebije?
  • Odpowiedz