Wpis z mikrobloga

tęsknisz jeszcze za tymi rajtuzami gdy rankiem wychodzisz skrobać samochód z lodu.


@n4ojlj3_42lk: Doprawdy nie rozumiem fenomenu skrobania szyb. Jeżeli temperatura nie jest wyraźnie niższa niz powiedzmy -10C to wstraczy polać szybe wodą. Nie wrzątkiem oczywiście ale taką letnią / ciepłą wodą z kranu. Robię tak odkąd jeżdżę swoimi autami czyli jakieś 25 lat i jest git. Aha, i mam oczywiście garaż pod domem, spory. Ale nie chce mi się do
@PDCCH: Takiego jebnika jak u mnie w garażu jest to raczej nie masz xD
Kto nie robił remontu to nie wie, że każdy garaż można zapełnić po brzegi rzeczami z chaty.

A tak normalnie to przez większość roku garaż mi robi za warsztat więc o ile nie przychodzi -35 stopni to rzadko kiedy auto wprowadzam bo nie chce mi się składać narzędzi i stąd te skrobanie.

Na szczescie zdales sobie sprawe,
@dzek: Co kto woli w sumie. Ja będę mieć kiedy 35 lat to może postawie sobie drugi jakiś duży garaż albo budynek pod warsztat to wtedy aktualny wróci w pełni do funkcji garażu.
Tak to mam miejsce na kostce pod domem do parkowania przed garażem i tam sobie stoi bolid cały rok.

Może jak się dzieci dorobię to mi to zacznie przeszkadzać. Zobaczymy. Czas pokaże.