Wpis z mikrobloga

No dobra, tak pomyślałam, że to chyba już pora...

W ciągu dnia miałam sporo myśli, jak to wszystko napisać, a gdy już sie do tego zabrałam, wszystkie nagle uciekły. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Chciałabym poinformować wszystkie #niebieskiepaski oraz #rozowepaski, że odszedł jeden z nas, a dokładnie to @login-jest-zajety.

Król dramatu (afera z Xandriną, afera z karetkami w Warszawie), były członek elitarnej części bordowych użytkowników, fan grzybów, marichuany i tramalu, a osobiście dla mnie - jeden z najfajniejszych i najbardziej ogarniętych ludzi jakich miałam okazję poznać, zawsze rzeczowy, twardo stojący na ziemi, mistrz dobrych rad.

Łukasz, bo tak miał na imię zmarł już jakiś czas temu, a dokładniej 30 kwietnia 2022 roku. Informację taką dostałam od jego mamy z jego numeru telefonu.

Dzięki @Felonious_Gru udało mi się dowiedzieć, w której firmie pracował, @v1lk się z nimi skontaktował i potwierdzili oni wiadomość o śmierci. Dziękuję także @LadyMartini za znalezienie informacji o zamknięciu firmy Łukasza z powodu jego śmierci.

Cały ten czas żyje nadzieja, że on to wszystko sfingował, że wcale nie było żadnego nagłego zatrzymania serca, że jego profil na fb ze statusem in memoriam to tylko głupia
przykrywka. Że on tam gdzieś w świecie jest, cały i zdrowy... i że w końcu zadzwoni i znowu usłysze jego głos, albo spojrzę w te jego kaprawe oczka i oślepi mnie słońce odbite od jego łysego łba...

Łukasz, mam nadzieję, że ziemia lekką Ci będzie

()

#wypijmyzatychcoznaminiesmieszkujo
#feels
DragonTattoo2404 - No dobra, tak pomyślałam, że to chyba już pora... 

W ciągu dnia m...

źródło: comment_16666411597xM1KOfuQxRNRsPyVDkFyU.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DragonTattoo2404: jeszcze mi się przypomniało jak mówił, że zbiera materiał na każdego i ma kartoteki na komputerze. Ile on mógłby ludzi dojechać xD Przez niego mam też maniere, że mówię, że idę "pod prycho" zamiast prysznic. Był też socjopatą, chociaż za każdym razem gdy to mówiłam to poprawiał, że jest psycho-, jakby to był jakiś wyższy level, dlatego uważam, że jednak był socjo. Jednak mojego testu psychologicznego nigdy nie chciał
  • Odpowiedz