Wpis z mikrobloga

@X0__x0: no nawet,
Magda być może robi to co robi-nie wiemy ile w tym prawdy ,lubi to co lubi,ale nawet jeśli pracowała na barze zanim skończyla 18 lat to nie oznacza że jest pato ........
Alimenciarz, jeśli to jest prawdą że ,,porzucił'' matkę swojego przyszłego dziecka,to jest egoistycznym dupkiem ale nie pato
reszta też ma swoje za uszkami ,ale nadal jakby nie patrzeć do ,,patologi'' im baaaardzo daleko,
więc nadal uważam
@Amikamamy: nikogo konkretnie nie wymieniam. Piszę ogółem jak to wygląda obecnie w tych różnych programach, reality show. Coraz mniej wartościowych ludzi a pełno toksyków, sztucznych panienek, narcyzów z silowni czy ludzi którym w głowie tylko followersi. Co konkretniejsi ludzie to zazwyczaj ale szybko wylecą albo wchodzą prawie na koniec sezonu
a pełno toksyków, sztucznych panienek, narcyzów z silowni czy ludzi którym w głowie tylko followersi.


@Lukij6372: z tym się z Tobą zgadzam,a nawet czasami mam wrażenie że oni ich wyłapują z jakiegoś turnusu terapeutycznego- w sensie gdzie uczestniczą osoby konkretnie mające spore zaburzenia czy problemy z sobą
@mykawz300: dzięki,ale wiesz ja też wiem i znam znaczenie słowa ,,patologia''