Wpis z mikrobloga

Jeden z ciekawszych filmów na kanale #wolskiowojnie. Jako, że część Mireczków obraziła się na Wolskiego, to chciałbym tutaj polecić ostatni materiał:

https://www.wykop.pl/link/6872429/jak-nato-broni-baltyku-przed-dywersja-rozmowa-z-ekspertami-marynarki-wojennej/

W szczególności polecam fragment o wysadzeniu Nord Stream'ów, w którym komandor Witkiewicz stwierdza, że nie widzi jednoznacznych korzyści z przeprowadzenia ataku przez Rosjan na własne gazociągi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS: Wolski twierdzi, że na 100% zrobili to Rosjanie xD Ludzie, którzy mają jednak coś więcej do powiedzenia w tym temacie, jakoś dystansują się rzucania jednoznacznych oskarżeń – a odnoszę wrażenie, że są mocno sceptyczni co do winy Rosjan.

#ukraina #wojna
Thorrand - Jeden z ciekawszych filmów na kanale #wolskiowojnie. Jako, że część Mirecz...
  • 11
@Thorrand: Nikt w zasadzie nie ma z tego korzyści. Może amerykanie, ale przecież nie strzeliliby w plecy Niemcom, którzy nadal są ich najważniejszym partnerem w EU. Kto jak kto, ale USA jest co do zasady lojalne w relacjach sojuszniczych. Co przemawia za Rosją? Po pierwsze kasa (po zniszczeniu rurociągu Rosji przestają się naliczać kary za niewypełnienie kontraktów) po drugie to Rosja - jedyny kraj w naszej strefie robiący takie rzeczy, jedyny,
PS: Wolski twierdzi, że na 100% zrobili to Rosjanie xD Ludzie, którzy mają jednak coś więcej do powiedzenia w tym temacie, jakoś dystansują się rzucania jednoznacznych oskarżeń – a odnoszę wrażenie, że są mocno sceptyczni co do winy Rosjan.


@Thorrand: Bo jak jesteś zatrudniony w armii to nawet jak byś był pewien że zrobili to Rosjanie, to póki nie powie tego twój przełożony, to nie wolno ci tak twierdzić.
Nikt w zasadzie nie ma z tego korzyści


@jaroslawt:

Plissssssss :)

Co przemawia za Rosją? Po pierwsze kasa (po zniszczeniu rurociągu Rosji przestają się naliczać kary za niewypełnienie kontraktów)


Echhhhhh :) To jest argument. Ale z tego co mówią mądre głowy, to uszkodzenia na pierwszej nitce są raczej nie do naprawienia. Zwłaszcza w warunkach takich, jakie teraz mamy... ¯\(ツ)_/¯

W związku z czym, można było zrobić cokolwiek innego – ale
Thorrand - > Nikt w zasadzie nie ma z tego korzyści

@jaroslawt: 

Plissssssss :)...
@Mamiser: Czy Ty o tej balustradzie piszesz??! Przecież to schody są. Pionowe tralki mogą przy jakiejś turbo gimnastyce umysłowej przypominać łóżeczko dla niemowląt, ale nigdy bym nie pomyślał, że ktoś to na poważnie pociągnie dalej. Ja siedzę w meblach, mam nieco inną perspektywę ale jednak to jakiś szalony i absurdalny koncept i mam silne wrażenie, że nie wyłapałem sarkazmu :)
@Mamiser: Czy Ty o tej balustradzie piszesz??! Przecież to schody są. Pionowe tralki mogą przy jakiejś turbo gimnastyce umysłowej przypominać łóżeczko dla niemowląt, ale nigdy bym nie pomyślał, że ktoś to na poważnie pociągnie dalej. Ja siedzę w meblach, mam nieco inną perspektywę ale jednak to jakiś szalony i absurdalny koncept i mam silne wrażenie, że nie wyłapałem sarkazmu :)


@jaroslawt: Balustrada, smiechu warte, nie wiem czy zauważyłeś ale Wolski