Wpis z mikrobloga

mirasy, pomóżcie mi zagiąć i w-----ć wujka do granic czerwoności aż trzask d--y będzie słychać we wejherowie.

Mam wujka pisiora. Co impreza to musi coś p--------ć o polityce (totalnie bezsensownego) i zawsze próbuje go lekko uświadomić że nie ma racji i wtedy on rzuca argumenty nie do odparcia.

Ostatnio w sobotę gadał, że "jak ja nienawidzę lewaków ha tfu", a ja mu że PIS to przecież lewaki. A on że w internecie sie gówna naczytałem i głupi jestem. Powiedzialem mu tylko że żadna prawica nie rozdawała by pieniędzy na lewo i prawo, odpowiedział tylko klasycznie "JAK JESTEŚ PRZECIWNY TO NIE BIERZ ŻADNEGO DODATKU - A DODATEK WĘGLOWY DOSTAŁEŚ WIĘC SIE CIESZ BO TUSK BY CI NIC NIE DAŁ"

Dawajcie jakieś pomysły jak go w-----ć bo brakuje mi czasem argumentów na te jego debilne teksty.

Tym bardziej że jego żona prowadzi mały sklep od 30 lat, który niedługo upadnie bo dostała rachunek za prąd 7k, a wcześniej płaciła 2500. Zwolniła już dwie pracownice i z--------a za trzech, ale on siedzi w chałupie i tego nie widzi XD Ona pewnie sie boi odezwać...

#polityka #januszebiznesu #polactwo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LZBNZ: prawica i lewica jako podzialy nie maja sensu bo jest aspekt gospodarczy i kulturowy ktore moga sie nie zgadzac jak w pisie. Trzeba ich nazwac konserwatywnymi socjalistami bo oboje macie racje ze w pewnym sensie pis to prawica i lewica jednoczesnie
  • Odpowiedz