Wpis z mikrobloga

Jako, że bardzo wielu młodych chłopaków narwało się na hazard na forexie i kontraktach chciałem wam zaproponować alternatywe

https://www.pepper.pl/promocje/at-allegro-zestaw-do-pokera-gra-300-zetonow-2-talie-5-kosci-590801

Tutaj nie poniesienie żadnych strat a do tego możecie połupać ze znajomymi

Pourywa wam rączki od tych lewatyw...... tzn lewarów....
Nawróćcie się i inwestujcie na giełdzie w akcje a nie bawicie się w bukmahera. Dobrze wam radzę.
Otrząsnijcie się z marketingu szeptanego agencji PR i quasi endorsmentu Paroinfluencerów zachęcających w social mediach do zakładów bukmacherskich opartych o walory giełdowe znaim wam raczki koło dupy #!$%@?.

Zamiast topić setki godzin w bukmacherke, zainwestujcie ten czas w kursy/szkolenia kompetencyjne, szkoły językowe i rozwijanie kontaktów towarzyskich.

Nie ma w życiu drogi na skróty, swoją pozycje, kompetencje a więc i majątek trzeba wypracować krok po kroku, metoda kuli snieżnej.

W hazardzie na forexie traci oficjalnie 80% z tym, ze kolejne 10% wyjdzie nominalnie na ZERO przy cyzm stracie setki jak nie tysiące godzin zycia. A kolejne 5% coś tam zarobi ale realnie straci znacznie więcej czasu niż to warte. Góra 3% , coś ugra w długim terminie, wartego nakładu czasu.
#dobra rada #lifehack #gielda #zaorski
  • 9
@wuwuzela1: innymi słowy: zapraszam na moją grupe sygnałową, my tutaj jesteśmy rozsądni itp, a hazard jest tym, co JA nazwę

nie ma to jak dobre życiowe rady jakiegoś randomowego zawistnego nieudacznika z neta :D
@wuwuzela1: Mądry wpis, ale niewielu zrozumie, pewnie umoczyłeś sporo, tylko ktoś kto umoczył może napisać to z takim przekonaniem. Wszystko się zgadza z tym, że ja bardziej radykalnie radziłbym się trzymać z daleka od wszelkich giełd, nawet tych tzw. "bezpiecznych" pieniądze swoje lepiej inwestować biznesy własne ewentualnie już lepiej je przebalować, ale żadnych gierek w odgadywanie czy będzie czerwone czy zielone.
Mądry wpis, ale niewielu zrozumie, pewnie umoczyłeś sporo, tylko ktoś kto umoczył może napisać to z takim przekonaniem.


@Kaviar: Nie trzeba umoczyć by mieć liczyć ( w tym sój czas) jak również widzieć cynizm naganiaczy pucujacych się, że to inni naganiają a nie oni ( ͡° ͜ʖ ͡°)