Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
@ChecoPerez11: Gekon strasznie zaczął odwalać. Na początku sezonu wydawało się, że może być pozytywną twarzą zespołu, fajnie wykorzystywał bolid, robił nim co tylko mógł, a później coś się popsuło i zaczął eliminować rywali jak oponiarz, płakać że mu nie zjeżdżają z drogi i obwiniać innych za swoje błędy. Po tym jak wyeliminował Sainza wkurza mnie nawet bardziej niż oponeo który mnie zaczął tylko śmieszyć XD
  • Odpowiedz
@Tr8025: Mam dokładnie takie samo zdanie jak Ty. Myślałam, że będzie inny, nawet szukałam w nich pozytywnych cech, ale zaczął pokazywać tę "gorszą" twarz. Wczoraj już dosadnie pokazał jaki jest naprawdę
  • Odpowiedz
@Tr8025: on od samego początku zachowywał się jakby był sennojezusem. Drugi wyścig w 2019 a ten jak dziecko biegał po padoku #!$%@?ąc do mediów jak wyprzedził drugiego kierowcę williamsa(któremu notabene chwilę przed wyprzedzeniem zespół kazał skręcić silnik xD) i dlaczego tego nie było w realizacji bo to był boski manewr
  • Odpowiedz
@Tr8025 Ja tam go nawet lubię i mu kibicuję, ale nie zgodzę się, że dopiero teraz zaczęło mu się odklejać. W Williamsie nie miał komu zrobić krzywdy bo jechał z tylu, a później też zdarzały mu się grube wpadki.
Wydaje mi się, że chłop jest trochę ofiarą własnej ambicji często chce więcej niż realnie może uzyskać. Efekty są takie, że albo zrobi coś niemożliwego typu P2 na Spa albo głupio się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Referentdsniezgodnosci: @Najmilszy_Maf1oso: Możliwe że jest tak jak piszecie. W poprzednich sezonach niezbyt śledziłem F1 więc oceniam to z perspektywy "świeżego" widza. A na początku sezonu wyglądało to nieco inaczej. Szkoda, bo Russel mógł być naprawdę pozytywną osobą w tym zespole. Nawet tutaj na początku sezonu był powszechnie lubiany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz