Wpis z mikrobloga

Wyscig byl lepszy niz się spodziewałem.
Sainz mial pecha szkoda bo moze by namieszal. Leclerc tez mial pecha bo go przyblokowal albon i stracil ze 3 pozycje i musial nadrabiac plus na sc dlugi pitstop 3,5s i wyjechal za checo a moglbyc przed pozniejza hamiltonem i bylo by napewno ciekawie. Checo tez pech bo kawalek urwal skrzydls ale jak weidac to byla minimalna strata na okrązeniu. VETTEL szkoda tego pit stopu moglo by byc p7 ale ładnie sie obronił. Max tez mial dlugi pit stop ale mial taka przewage ze to tylko opoznilo to co nie uniknione.
Teraz o kierowcach co ogorzyli. Stroll jechal świetny wyscig ale zmienil minimalnie tor jazdy dooszlo do kraksy a byly by solidne pkt. Ocon slabo mu szlo caly wyscig i wyladowal dalej niz uszkodzony alonso xd Ricciardo to żart caly czas na koncu mimo ze norris byl duzo dalej wiec tempo bylo. Gassly i Msc niepotrzebne kary mogli jechac lepiej.
Na plus kmag swietnie walczyl, vettel swietne recovery, alonso tak jak vettel. Norris szarża pod koniec I musze pochwalic hamiltona bo cos pokazal.
Reszta nie zrobila wiecej/mniej niz sie spodziewalem
#f1
  • 10
@Bonkojad: jest tu duzo roznych tresci a shitpost to nie moja bajka choc posmiac czasem sie lubie. Jak mam chec i cos moge napisac to czemu nie, nie bede nazekal jak niektorzy ze jest tu syf i kiedys tu bylo tylko sam probuje robic tresci ktore podnoszą tag bo jak chcesz zmian to zacznij od siebie. Staralem sie w miare obiektywnie ocenic choc jestem stronniczy i pewnie sa bledy bo na
@JuzefCynamon: Czy ja wiem czy Hamilton dużo pokazał? Fartowna pozycja na torze uzyskana przypadkiem, startował za Verstappenem, skończył za Verstappenem. Może by to inaczej wyglądało gdyby w grze był Sainz, ale wyleciał przez Russella więc na torze zrobił tyle, że utrzymał pozycje, choć zagrożenia dużego nie miał bo jedyny który mógł go zaatakować zrobił to pomimo stracenia 10 sekund w picie.
Za to zaskakuje jaką taczką jest Ferrari. Byli tak świetni
@Tasde: hamiltonowi psycha siada jak nie walczy o wygrane. Moze to nie byl super wystep ale patrzac na caly seson to pokazal dzis wole walki ktorej czesto nie ma. Mual farta jak kilku innych kierowcow ale nic nie zepsol i przyjemnie sie go dzis ogladalo choc niechcialem by wygrał xd mnie smieszy to ze fia poraz kolejny miesza w przepusach w trakcie sezonu tak byc nie powinno.