Wpis z mikrobloga

@rybak17 @FilcowyKlapek Mieszkałem z nim przez chwile na kwaterze. Cwaniaczek zaplanował sobie ta akcje, bo jednego dnia zarzucił mi że ukradłem mu zielsko, co było kompletną bzdurą. I wrócił wcześniej z pracy do domu. Co wydawało mi sie podejrzane, bo musiał wydać na bilet i stracił troche pieniedzy wychodząc z pracy wczesniej. Jakoś przeczuwałem co może zdobić i napisałem do szefa zeby mu powiedzial zeby nie robił głupot bo jak cos mi
@Ale_co_to: Większego fanatyzmu niż Ty to nikt nie przebije, bo nawet kłamać nie potrafisz i wyżej Cinkito Cię wyjaśnił po czym usunąłeś jego koma by nie psuł Ci narracji czyli kłamstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam się zaorałeś i nawet s0niarze z Ciebie mają beke tutaj na Wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą chyba Ci ostro wjechałem na banie, bo często mnie zaczepiasz,
@vulcanitu: Tak. Najpierw był post ze wspomnieniami z wojen tutaj kiedyś i opowiadał co tu na tagach się działo, a potem kolejny post z jego depresją i pozwami dla Stinkiego i innych z discorda co używali jego fake profilu tak zwane podszywanie na fb na grupie Xbox polska. I właśnie w tym poście z depresją oznaczył on sam sobie multikonto policjant997 i go s0niarze zgłosili za Multi i poleciał w śpiące
@rybak17 Tydzien tam pracowałem. Szybko mnie dojechali bo wyczuli samca alfa. A ja nie bede sie #!$%@?ł w tańcu z takimi ludźmi. #!$%@? wie o co chodzi. Jakies sterydy, wyglądają na poćpanych. Po #!$%@? mam sie spinać, #!$%@?łem stamtąd. Bo w najgorszym wypadku by mnie #!$%@?. Konsole sobie kupie, ale karnetu w codzie nie zdąże już wbić. #!$%@? mnie