Wpis z mikrobloga

Idol naszych #4konserwy w "oraniu lewactwa" po raz kolejny pokazuje swoje onuce. Tym razem Tucker Carlson narzeka, że w amerykańskim sklepie Amazon nie można nabyć książek "niezależnego, politycznego filozofa Aleksandra Dugina".

Tak, tego Dugina, znanego ze swoich neo-faszystowskich poglądów, który uważany jest za człowieka stojącego za ideologią ataku na Ukrainę i nawołuje do wymordowania tej nacji.

Carlsonowi powieka nie drgnęła gdy nawet słowem nie wspomniał o "kontrowersyjnych" poglądach tego człowieka i od razu przeszedł do atakowania obecnej administracji, że niby wprowadza cenzurę na książki "niezależnych autorów" i porównuje to do nazistowskiego palenia książek.

Skąd się wziął ten pomysł, że to cenzura? Ze zdawkowych odpowiedzi jakie Carlson otrzymał od Amazona i urzędów - uznał, że brak książek Dugina w księgarni wynika z rządowej cenzury. Oczywiście nie jest to prawda, bo książki Dugina spokojnie można kupić w USA w innych księgarniach.

Powiedzcie mi jak to jest, że ci wszyscy "oracze lewactwa" którzy z taką chęcią byli wykopywani na główna pod tagiem #bekazlewactwa przez nasze konserwy, teraz okazują się czystej krwi onucami?

#neuropa #bekazprawakow #prawackalogika #rosja #ukraina #wojna
rzep - Idol naszych #4konserwy w "oraniu lewactwa" po raz kolejny pokazuje swoje onuc...
  • 32
  • Odpowiedz
@rzep: Tucker Carlson to przyjaciel propagandystowz ruskiej TV, oni go tam chwala przy kazdej okazji, trzeba naprawde miec minusowe IQ zeby tego nie widziec ze cos tu jest nie tak i nadal dziada ogladac. xD
  • Odpowiedz
Oczywiście nie jest to prawda, bo książki Dugina spokojnie można kupić w USA w innych księgarniach.


@rzep: Przyznam, że zawsze zazdroszczę tym wszystkim skrajnie prawicowym wieszczom. Ich praca pod względem nakładu pracy do zarobku to czyste marzenie.

Target jest tak niewymagający, że można zrobić materiał z czegokolwiek, a nawet wymyślić jakąś bzdurę. Ci ludzie tego po prostu nigdy nie zweryfikują, więc to za każdym razem przechodzi.

To samo jest z naszym
  • Odpowiedz
@Koliat: Nie rozumiem, czemu tucker staje w obronie ruskiego oszoloma, wedlug ktorego jest on jego najwiekszym wrogiem i ktorego chcialby sie pozbyc? Dugin nienawidzi bialych ludzi z zachodu, tymczasem prawakow boli dupa ze amazon zakazuje sprzedazy ksiazek tego swira, co tu jest grane. xD
  • Odpowiedz
ty jedyny uniwersalnie decydujesz kto jest czyim idolem idolem,

Nagle w temacie który mu pasuje zadowala się zwrotami "uważany jest", a w innych będzie czepial sie przeciwników w źródłach,


@yhbgrobdoivbvwamsv: Nie trzeba być długo na wykopie by pamiętać, jak ten Pan regularnie gościł pod tagiem #bekazlewactwa

Co? Rozmawiamy o cenzurze czy o poglądach? Ty nie wspomniales o tym ze jesteś przeciwny inwazji ruskich. Ja jestem, no ale ty widać popierasz XD
  • Odpowiedz
Carlsonowi powieka nie drgnęła gdy nawet słowem nie wspomniał o "kontrowersyjnych" poglądach tego człowieka i od razu przeszedł do atakowania obecnej administracji, że niby wprowadza cenzurę na książki "niezależnych autorów" i porównuje to do nazistowskiego palenia książek.


@rzep: Jedna książka jest usunięta z prywatnego sklepu? Problem. Setki książek nie odpowiadają konserwom? Żaden problem!
ziumbalapl - > Carlsonowi powieka nie drgnęła gdy nawet słowem nie wspomniał o "kontr...

źródło: comment_1666537958A5MCiDFoQMrZvesJXVNggF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@rzep: Jak dla mnie każda książka powinna być szeroko dostępna nawet jak jest to totalny bełkot. Wolność słowa powinna być ważniejsza od krzykaczy z lewej czy prawej strony polityki chcących się wzajemnie cenzurować. Tucker z kolei to typowy amerykański "dziennikarz". W Stanach leci gorszy syf pod kątem stronniczości politycznej niż u nas. Rzetelnych i bezstronnych wiadomości nie uświadczysz w amerykańskiej telewizji a po wyborze Trumpa w 2016 r. takiego bełkotu jest
  • Odpowiedz
  • 1
@MLGkunek dlatego też nie mówię o skrajnej prawicy. Uważam stopniowanie skrajności za szkodliwe, więc siła rzeczy moja wypowiedź dotyczyła wszystkich prawaków, nie tylko skrajnych ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Koliat: Ale mam nadzieję, że odróżniasz konserwatystę od prawaka bo istnieją ludzie z tego środowiska bez wyrażania poparcia dla Rosji, Konfy czy PiS. Sam jestem zdecydowanie bardziej prawicowy ale krytyczny wobec pozycji KK (separacja Kościoła od polityki powinna być realna), polityki gospodarczej partii rządzącej czy rusofilskiego podejścia do wojny ukraińskiej. Rosyjski imperializm trzeba zwalczać z kolei nie dziwi mnie, że amerykańskie konserwy z ciepłego i bezpiecznego od Rosji południa USA nie
  • Odpowiedz
  • 1
@MLGkunek odróżniam technicznie, tzn traktuje to jako pewien niuans - ale jestem przeciwnikiem zarówno konserwatyzmu jak i prawicy, cokolwiek przez ten podział rozumiesz. Konserwa będzie albo zdziczałym liberałem albo mówic nakazującym ludziom jak mają żyć i kogo kochać w imię jakichś wymyślonych wartości
  • Odpowiedz
Mein kampf” tez nie kupisz w popularnym sklepie jakim jest Empik, ale i tak łatwo kupisz w innym.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Szachu: Tak jak napisałem wyżej - nikt nie przedstawia "Mein Kampf" jako "interesująca książka o społeczeństwie i geopolityce niezależnego austriackiego myśliciela"?

Nie - Mein Kampf jest sprzedawany z konkretnymi adnotacjami i traktuje się tą książkę jako ciekawą historycznie a nie jako książkę z pełnoprawnymi ideami.

I
  • Odpowiedz