Wpis z mikrobloga

@Minieri: przepraszam ale czy ci wszyscy kibice na trybunach traktują taki mecz na poważnie i się nim ekscytują? Bo dla mnie to byłoby trochę jak oglądanie meczu ampfutbolu, tzn. cieszyłbym się, że niepełnosprawni starają się grać w ten piękny sport ale tak na serio nie miałbym #!$%@? o wynik czy ucztę dla oka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Minieri: przypomniało mi się, jak za dzieciaka dostałem podanie w pole karne i zanim przyjąłem piłkę ta podskoczyła na kępce trawy, następnie odbiła mi się od stopy i pięknym lobem poleciała w samo okno na dalszym słupku. Dodam, że stałem wtedy bokiem (prawie tyłem) do bramki. Miałem z 10 lat i nigdy później nie strzeliłem ładniejszego gola. Oczywiście na pytanie czy chciałem tak strzelić zawsze odpowiadałem twierdząco i nie wspominałem o
@Minieri: śmiejcie się, ale obrona kobiecego bayernu stoi lepiej niż męskich seniorów barcelony.

@alaskan_pipeline: kiedys z kumplami ogladalismy przy browarku final mistrzostw swiata kobiet, usa - japonia, akurat w TV leciało.

Kuuuurde, zajebisty mecz :D moze bylismy lekko zrobieni, ale no zadna nie aktorzyla, czy sie krew leje czy nie, po wslizgu kazda wstawala odrazu i biegła, zapierniczały cały mecz. A bramki ładniejsze były niż z ekstraklasy, w sumie wszystko
pastaallacarbonara - @Minieri: śmiejcie się, ale obrona kobiecego bayernu stoi lepiej...
nadal nie wierzę, że są ludzie którzy oglądają kobiecy futbol nieironicznie


@alaskan_pipeline: W wielu sportach to, że kobiety są słabsze nie odbiera nic widowisku, a nawet dodaje trochę więcej, jak chociażby w siatkówce. Co z tego, że faceci tak latają, jak fajnie obserwuje się te kobiece wymiany i mecze.

Ale piłka zbyt mocno to wszystko obnaża. Bo mimo bycia facetem nie będziesz sprzed fotela lepszą narciarką niż Kowalczyk, nie będziesz lepszym