Wpis z mikrobloga

jaki pod polecacie w dowolnej kwocie (może być nawet >200zł)? TYLKO NIC OD URSY bo podzieliłem los kolegi i nie chce tego więcej widzieć na oczy.

wymagania: grzała ma nie palić się po 2 dniach, musi być kompaktowych rozmiarów i nie wyglądać jak 30000mah powerbank; optymalnie z wlewem na liquid od góry
#epapierosy
  • 13
@fajfus42d: Też mam Urse Nano i kurde, to naprawdę dziwne bo te 0.6 powinny działać od 20-25W xD

Jedyne co mi przychodzi do głowy to możliwość że może grzałki nie były nasączone liquidem przed paleniem, ja z nowymi grzałkami zawsze czekam z 10-15 minut zanim zacznę palić
@BananowyKrol: kupiłem wtedy Aspire Favostix Mini i tak przez 2 miesiące sobie wapowałem z nudów do komputera, ale dałem se spokój bo mi się znudziło XD no i shopee padło, trudniej teraz o prawie-darmowe vapowanie XD nie udało się uzależnić tą groźną nikotyną i teraz se siedzę o suchym płucu, urządzonko zimuje w szafie

a ten Aspire zdecydowanie zajebisty, polecam mocno, ostatnia grzałka wytrzymała prawie miesiąc kopcenia kilku mililitrów dziennie