Wpis z mikrobloga

Kaczyński jest teraz w Zamościu. Moje wrażenia: pluć możecie sobie ile chcecie, ale to że siedemdziesięcioletni człowiek wali do róznych gródków również w niedziele, tam potrafi wygłosić całkiem do rzeczy 15-30 czasem dłuższe premówienie, pacując siedem dni w tygodniu to budzi szacunek. Dziś znowu z lekkim przekąsem, ale bez agreesji, żartobliwie. Dobrze się tego słucha. #zamosc #polityka
  • 23
  • Odpowiedz
z taką opieką medyczną jak on to żaden problem


@szejk_wojak: tak jest, bo to opieka medyczna daje mu siłę, bystrość umysłyu. Odmłodzili go o 40 lat. Bo jest intelektualnie rzutki jak 30–latek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Poludnik20: tak, tak, Jarek erudyta, co na Haroł lata do Londynu. Mój tata się lepiej wysławia a starszy jest od Kaczego, poza tym nie rób z siedemdziesięciolatka jakiegoś ułoma a z Jarka młodego boga. Zawiozą go, wszystko mu pod nos podstawią, on ma tylko zrobić stand up i rozbawić publiczność, od tego zależy być czy nie być, jego i jego wspólników.
  • Odpowiedz
Ale jak to? Przecież niedawno doktor Jarosław Kaczyński już umierał na raka, oczywiście wg wyborczej i innych transwestytów.


@BadSebastian: nie odpowiada mi transbobyczny wydźwięk twojego koemntarza. Niezależnie co tam pada ze strony PiSu.
  • Odpowiedz
Moje wrażenia: pluć możecie sobie ile chcecie, ale to że siedemdziesięcioletni człowiek wali do róznych gródków również w niedziele, tam potrafi wygłosić całkiem do rzeczy 15-30 czasem dłuższe premówienie, pacując siedem dni w tygodniu to budzi szacune


@Poludnik20: Super. Jak już go skażą, to nie będzie mógł się migać od pierdla powołując się na zły stan zdrowia.
  • Odpowiedz