Wpis z mikrobloga

wpisałem "dr" tylko dlatego że taka jest nazwa mojego kanału" xD


@sokolov: bez przesady, jednak na ten tytuł zapracował pisząc potężną epopeję o Fryderyku Wielkim, więc jak mu się podoba to niech używa, ja też staram się zwracać do profesorków itd z tytułami
@AnhelliWeMgle: Tylko doktor nie mówi o bodajże XVIII wieku i historii idei zwykle, a naciąga swoje wykształcenie do innych dziedzin. To średni chwyt marketingowy w jego wykonaniu po prostu. Trochę jak w tym memie:

PS. On po prostu chyba nie rozumie, że nie ma po drugiej stronie 20 letnich studentów, nad którymi ma jakąkolwiek władzę, a starych chłopów, którzy mają go po prostu w dupie. xD
b.....e - @AnhelliWeMgle: Tylko doktor nie mówi o bodajże XVIII wieku i historii idei...

źródło: comment_1666543791L7f8rb8CZvhcUsysA63BOb.jpg

Pobierz
PS. On po prostu chyba nie rozumie, że nie ma po drugiej stronie 20 letnich studentów,


@bkce: prawie akurat mnie opisałeś xD

Tylko doktor nie mówi o bodajże XVIII wieku i historii idei zwykle, a naciąga swoje wykształcenie do innych dziedzin. To średni chwyt marketingowy w jego wykonaniu po prostu


@bkce: ok, to też prawda, ale można estymować że doktor nauk będzie miał ciekawszą rzecz do powiedzenia niż losowa osoba.
@sokolov: @AnhelliWeMgle: Poza tym, Piotrek lubi mijać się z prawdą i tak jest w tym przypadku. Jego kanał nazywa się inaczej, prt scr w załączniku, "dr Piotr Napierała", to tylko alias który może sobie zmieniać ile razy chce w ustawieniach. Inna sprawa, że on ma to źle skonfigurowane. Powinien mieć swoje konto i pod nie podpięty oficjalny kanał, ale że Pjoter nie ogarnia. No, cóż... ()
b.....e - @sokolov: @AnhelliWeMgle: Poza tym, Piotrek lubi mijać się z prawdą i tak j...

źródło: comment_1666544432q3Uwoju3N8w0izjyYFq4xy.jpg

Pobierz
@AnhelliWeMgle: To się dorobiłeś gromady wujasów zwyroli na tagu do wódy. Takich co już plecy #!$%@?ą i kolana bolą oraz pamiętają jak w TV leciał Szogun. Nie wiem czy współczuć czy gratulować. xD

Serio, na większości 35-40 latków, typ nadający ze schowka na miotły w stylu kung fu pjotera nie robi większego wrażenia. Raczej zabijacz czasu na 3 monitorze w czasie home office. Równie dobrze można by puścić Animal Planet, Maraton
To się dorobiłeś gromady wujasów zwyroli na tagu do wódy. Takich co już plecy #!$%@?ą i kolana bolą oraz pamiętają jak w TV leciał Szogun. Nie wiem czy współczuć czy gratulować. xD


@bkce: XDDDD

Większość dziadów z tagu, kiedyś go lubiło, a teraz każdy widzi jaka to toksyczna menda.


@bkce: ja tam go nadal lubię, ale widzę że popularność (mocne słowo jak na niecałe 15k subów) mu nie służy i
@AnhelliWeMgle: xD

Suby się nie liczą man, sam mam z x kont zasubskrybowany ten kanał. xD

Wyświetlenia, feedback, crossy, normalny target, itp. - to jest ważne. Man chillowo, mogę z tym żyć, choć daję ci pół roku. Kiedy zacznie się wypowiadać na tematy, w których masz doświadczenie zawodowe lub wiedzę na poziomie biegłym, to zrodzą się wątpliwość. Tak stawiam. Miłej zabawy man! Pjoter stawia! xD
choć daję ci pół roku. Kiedy zacznie się wypowiadać na tematy, w których masz doświadczenie zawodowe lub wiedzę na poziomie biegłym, to zrodzą się wątpliwość


@bkce: no ja go już śledzę prawie pół roku także spokojnie xD, a na tematy w których mam (i będę mieć) biegłą wiedzę nie zacznie się wypowiadać, bo studiuję ścisły kierunek, ale przecież ja nie jestem jego fanbojem, widzę że mu odwala, jedynie mam do niego