Wpis z mikrobloga

Wiem, że to w #!$%@? głupie pytanie ale czy abym mógł zapisać się na teoretyczny egzamin kat. B w WORDZIE muszę mieć wyjeżdzone godziny z instruktorem? Przygotowałem się już zajebiście dobrze więc w sumie jak najszybciej chciałbym mieć to z głowy, szperałem na necie ale nie znalazłem żadnego info co do tego, żebym musiał mieć przejechane godziny, wiadomo że na praktyczny tak ale czy teoria tego wymaga? Z góry thx za odpowiedź <3

#prawojazdy #prawko
  • 7
Ja musiałam mieć najpierw ukończony kurs +egz wewnętrzny (wiem ze nie każda szkoła jazdy ma egz wewnętrzne, nie mniej jednak ukończony kurs oznacza cała teorie i wyjeżdżone wszystkie godziny).
Nie jestem ekspertem wiec się tak nie znam, ale na logikę, kazdy by się zapisywał szybciej na egzamin gdyby było można. Przekleństwem tego kursu jest to, ile rzeczy trzeba odhaczyć zanim się pójdzie na egzamin:P
@Kaizen_: #!$%@? ale lipa, wykułem sobie wszystko na blachę ale dosyć szybko zapominam o takich pierdołach typu "na ile starosta cofnie uprawienia... etc." więc wychodzi na to, że będę musiał powtarzać wszystko w miarę systematycznie aż do wyjeżdzenia godzin :/ #!$%@? no cóż, dzięki tak czy siak.
@normanos: Wiem, wiem widziałem ten wpis. Ale jednak do początku jazd zostało 10 dni, zanim wszystko wyjeżdzę też minie prawie miesiąc a w półtora miesiąca to ja zapomnę połowę rzeczy dlatego i tak muszę codziennie kilka testów wykonywać, żeby sobie to utrwalać, mam #!$%@?ą pamięć xDD