Wpis z mikrobloga

Często się tu żalę, ale dziś się pochwalę. Udało mi się dziś zrobić praktycznie wszystko co sobie założyłem, rano posprzątałem mieszkania i zrobiłem zakupy, uczyłem się 4,5h na studia plus jakieś 10-15 minut niemieckiego, zrobiłem trening na siłowni plus cardio 45 minut i sauna 20 minut. Teraz czas na odpoczynek huopski. Jakby tego było mało to na siłowni szło mi lepiej niż zakładałem więc w ogóle super. #przegryw #urzadzamysiewprzegrywie
M.....n - Często się tu żalę, ale dziś się pochwalę. Udało mi się dziś zrobić praktyc...

źródło: comment_1666458725qlyovWy976wRpSMqMlW9fn.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Hugolina: Ja jak pojem to też mnie często na spanie bierze, ale w sumie dziś jak na razie nie pojadłem za bardzo XD bo jestem na redukcji a wymyśliłem sobie, że na kolację zjem pizzę więc do tej pory byłem oszczędny z kaloriami.
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien: a robota będzie?
jako starzec po 30 to Ci doradzę, że na studiach najważniejsze są 2 rzeczy:
- zdobycie umiejętności przydatnych na rynku pracy (same studia nie wystarczą, od początku ucz się dodatkowo pod kątem przyszłej pracy, łap staże nawet za darmo)
- zdobycie znajomości (po studiach ludzie jusz nie będą tak chętni by nawiązywać je, te znajomości mogą Ci się przydać w szukaniu pracy, w biznesie i szukaniu
  • Odpowiedz