Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi jak zwykłemu casualowi na czym polega #xboxgamepass ? czy dostaje jakieś gierki za darmo do ogrania po wykupieniu tej usługi? Pytam się, bo zdecydowałem się na kupno #xboxseriess. To idealna konsola dla casuala takiego jak ja, a po drugie ograłbym tez wszystkie czesci gearsów, halo, fable 2 też chętnie ogram. Jak wyjdzie uncharted 5 kiedyś, to będzie mi jedynie trochę szkoda,ale juz trudno
#xboxseriess #konsole #kiciochpyta
  • 4
@rocky93: to jest jak Netflix. Tak długo jak płacisz masz dostęp do całej biblioteki. Przestajesz płacić, to nie odpalisz już gierki. Co ważne postęp zapisuje się na koncie Xbox za darmo, więc jak kiedyś postanowisz znowu opłacać, to możesz kontynuować przechodzenie tam gdzie skończyłeś.
Game Pass ma trzy różne wersje. Najdroższa z nich (Ultimate) zawiera m.in. Xbox Live Gold. W ramach tej usługi co miesiąc dają 4 gierki, które można sobie
@PieceOfShit: Dla mnie brzmi świetnie, z tego widzę, to w bibliotece, jest cała masa świetnych tytułów, widziałem między innymi całą trylogie Halo lub Fable 2. Zawsze chciałem te gry ograć, ale całe życie grałem na playstation