Wpis z mikrobloga

@IdillaMZ:

Bo jeśli myslisz, że Sikorski to kretyn to się mylisz.
On jest jeszcze ciut głupszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@magda_em:

czy on aby na pewno w tym Afganistanie strzelał w tę stronę, w którą twierdzi, że strzelał?


I to mnie najbardziej szokuje tego człowieka
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: Bo według Takich Neuropków Sikorski ma rację , bo Polska zła rozmawia z Iranem , ale jak Macron rozmawia z Putinem to jest git, ja wiem że liberałowie cały czas chcą by rosje ugłaskać i kupować tani gaz , ale te czasy już sie skończyły.

I to Polska tworzy nową jakość w polityce międzynarodowej.
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: czego sie spodziewasz od neuropkow, ktorym imponuja rynsztokowe slownictwo i chamskie persony? W ryj by im taki jeden z drugim naplul to by powiedzieli, ze to deszcz.
  • Odpowiedz
@Herubin: dodajmy najpierw, że Duda rozmawiał z Teheranem i nic nikomu konkretnie nie powiedział w jakim celu. Radek zaczął cisnąć i wyszło, że akurat w dobrej sprawie. Dodatkowo ten wpis "wzmacniać pokój i stabilność na świecie" to wielki kek i strzał w stopę
  • Odpowiedz
@Miotacz2137 O czym ty pieprzysz. Sikorski pojechal Dudę bo ten idiotycznie mówił o Iranie niosącym pokój i cisnął za hipokryzje pisowców jadących Tuska za porozumiewanie się z Putinem gdy był premierem i ignorującym kontakty z Iranem. Wytłumacz łaskawie te pisowskie głupoty propagandowe
  • Odpowiedz