Wpis z mikrobloga

Czy ktoś wie jak przy używaniu karty #peka mam bilet miesięczny to mogę komuś kto jedzie ze mną opłacić przejazd? Dodaje wtedy ten +N czy już bez tego odbijać?
#poznan
  • 10
  • Odpowiedz
@funeralmoon: Bilet miesieczny i tPortmonetka to oddzielne możliwości. Mi swego czasu znajoma kupowała bilety mając bilet miesieczny - wystarczy, ze ma środki na koncie.

@cartmam: Odbijasz normalnie swój przejazd a później kupujesz bilet. Potraktuj to jako oddzielne rzeczy.
  • Odpowiedz
  • 0
@funeralmoon: chodzi o to, że mam miesięczny plus środki na pece. Widziałem na stronie, że jest taka możliwość ale chciałem dopytać może ktoś tak korzystał.
  • Odpowiedz
  • 0
@venomik: ale jak mam miesięczny to nie odbijam, ale w przypadku właśnie jak mam miesięczny i środki na pece to muszę dac +N czy odbijać tak jakbym sam jechał i używał tportmonetki (czyli po prostu przyłożyć bez klikania i dodawania)
  • Odpowiedz
@cartmam: "Jeżeli posiadasz imienną kartę PEKA i chcesz skorzystać z przejazdów jednorazowych z tPortmonetki oraz opłacić podróż za osoby Ci towarzyszące, naciśnij na czytniku przycisk +N tyle razy, ilu współpasażerom opłacasz podróż. Opłatę za Twój przejazd system pobierze automatycznie z konta tPortmonetki lub uwzględni posiadany przez Ciebie bilet okresowy. Po wybraniu odpowiedniej opcji przyłóż kartę do czytnika. Przy wyjściu pamiętaj o przyłożeniu karty do czytnika, a system pobierze opłatę za liczbę
  • Odpowiedz