Wpis z mikrobloga

Na ważeniu sami zobaczycie, że gość nie wygląda nienaturalnie ;). Wszyscy pisali, że jest na sterydach, więc wszedłem na jego insta i tam też bez szału, nawet mimo pompy i dobrego światła.
Nie twierdzę, że jest naturalny ale bez wspomagania można spokojnie zbudować taka sylwetkę i jak dla kogoś jest to nierealne to chyba na siłkę chodzi tylko porobić zdjęcia.

#famemma
Pobierz Menosas - Na ważeniu sami zobaczycie, że gość nie wygląda nienaturalnie ;). Wszyscy p...
źródło: comment_1666429590mxdNtLHNExKlt99cpJBIPx.jpg
  • 20
@CzasemBiegam: Pewnie na początku coś tam brał ale jakiś czas temu przestał. Wygląda przeciętnie. A skórę na wycince miał rzeczywiście podejrzaną.
Wydaje mi się, że zrobił badania niedawno, które nie wykazały już żadnych środków, dlatego był taki chętny na Cage by je wykonać.
@Menosas: #!$%@?, na cage zastosował ten sam trik który wcześniej mu nie wyszedł NOOO TO JA TERAZ MOGĘ NAWET ZROBIĆ. ludzie się złapali i nie mam pojęcia jakim prawem skoro zdanie wcześniej powiedział ze taka sama taktykę zastosował na konferencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CzasemBiegam: nikt normalny się na to już nie złapał, a wardęga i bombel to zlali, bo:
a) typ już i tak się pogrążył, więc brnięcie w jego gierki nie miało sensu
b) żaden z nich nie ma wiedzy na temat tego typu środków, a co za tym idzie...
c) ... nie wiedzą konkretnie pod jakim kątem go badać. Przecież jak idziesz do lekarza, to tak samo nie szczasz/srasz/oddajesz krew z miejsca,
@Menosas: Tylko, że on teraz wygląda gorzej niż rok temu, więc pewnie zszedł z towaru. Spójrz jak wyglądał rok temu i sam stwierdzisz, że taki progress w rok nie jest możliwy jaki on zrobił.
Bo nie chodzi, że nierealna jest jego sylwetka, chodzi tu o czas
@Szyme1: No napisałem kilka komentarzy wyżej, że zapewne tak było, że był na początku i niedawno zszedł. Ale już pomijając to wszystko, ja opieram się na trzech latach nie roku. No i w trzy lata da się to zrobić naturalnie a sama jego sylwetka to bardziej gra świateł i perspektywy.