Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś z was ma w planach iść na "Black Adam", to odradzam jak cholera, ponieważ nie dosyć, że mamy dwóch zbędnych bohaterów, to do tego żarty w większości przypadków są naprawdę słabe, więc niby efekty specjalne fajne, tak jednak cała reszta ssie, a sposób w jaki odnaleziono koronę - xDDDDD - tak, wiem że nie wymagajmy myślenia od takich tytułów, tak jednak to było tak głupie, że szok.

PS To mi wygląda jak odpowiedź na "Czarna pantera", lecz nie dałem rady tego zdzierżyć, więc może fani pantery będą się dobrze bawić na filmie DC
PPS Rozwaliło mnie użycie podobnych "twistów", które zostały wzięte od Mervela oraz "Samarytanina"
PPPS Jeśli kogoś obchodzi moja ocena, to maksymalnie dałbym 4/10, co sprawia, że to najgorszy film od DC, który widziałem.

Pozdrawia #filmowyjanusz

#kino #dc #komiksy #film #filmy
  • 17
@Aokx: Jeśli była w tym trailerze scena z F16, to od razu ci powiem, że tego nawet nie było, a do tego film nie wie, czy być jak Marvel i rzucać żartami, czy być poważny, więc wyszło z tego nie wiadomo co i do tego sucho, choć kontynuacja wydaje się bardziej interesująca z powodu sceny po napisach.
@Keitaro: Sam tak robię, ponieważ oceny, recenzje i zwiastuny olewam i najpierw oglądam dany film, a dopiero potem sprawdzam co sądzą inni, tak jednak, gdy kilka miesięcy temu wyrażałem swoje opinie, to ludzie z podobnym gustem mogli omijać niektóre tytuły, aby nie tracić bezsensownie czasu, a cała reszta co najwyżej poznawała mniej znane filmy.
@hacerking: W jakim sensie odpowiedz na Czarna Pantere, bo masz "Black" w tytule? Przeciez to postac powiazana z Shazam, gdzie tu ma byc Carna Pantera.
A sam film, po zwiastunach i recenzjach wyglada na kolejny film z rockiem czy wprowadzanie miliarda postaci nieby zeby nadgonic no ale co zrobili z Doctorem Fate to troche lipa.
@krzywy_kanister: Ponieważ w panterze mamy czarnych, a tutaj mamy brązowych, a białych postacie prawie w ogóle nie ma, więc stąd takie porównanie wpadło mi do głowy. Doktorek z tych wszystkich postaci gra najlepiej, więc ja nieznający komiksów uważam go za najlepszą postać, ponieważ gigantyczny idiota oraz laska z wiatrem, to tak bezbarwne postacie, że szok, Rock, to typowy kamień, więc zwykły średniak, za to koleś ze złotymi skrzydłami wzbudzał we mnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hacerking: Zdecydowanie lepszy od Shazam, gorszy od Suicide Squad 2.
DC ma ten problem ze filmy z ich DC Universe są mocno średnie ale filmy z postaciami z DC są genialne xD
Ta od wiatru i atom całkiem bez sensu, nic nie wnoszą przez cały film.
Sam Adam, sztosik. Dwayne zagrał go solidnie.
Hawkman świetnie wizualnie, jako postać też niczego sobie.
Dr Fate świetny, ciekawa postać, fajnie wizualnie no i oczywiście
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hugenot111: A zauważyłeś zżyne z "Deadpoola", gdy ten się cieszy, że wreszcie widzi swoją żonę? Albo akcja z "Samarytanin", choć mogłeś nie wiedzieć, więc nie powiem o co chodzi, tak jednak jak nie znasz to dla samego Stallone warto ogarnąć film, mimo iż prosił się jak cholera o wersję R, mimo iż to jest bajeczka.

PS "Shazam" mi się mega podobał, bo naprawdę bawił.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hacerking: Jak mieli coś zerżnąć z filmu który był produkowany w tym samym czasie co Black Adam?xD
Shazam to mega cringe w dialogach, coś jak stary facet próbuje młodzieżowego slangu. W moim odbierze oczywiście.
Pomijam już tragiczne efekty specjalne, w kilku scenach to jeden z najbrzydszych filmów jaki widziałem.
Dopatrujesz się zzynki na siłę, niektórych rzeczy inaczej się nie da pokazać lub pokazanie jej w konkretny sposób idealnie pasuje do scenariusza.
@Hugenot111: Shazam 5/10??? O gustach się nie dyskutuje, ale ty masz beznadziejny XD
Nie widziałem gorszego filmu niż Shazam i wonder Woman 2.
Rzadko się daje max albo minimum w skali, ale tutaj 0/10,