Wpis z mikrobloga

@cherrz chodzi mi że zostanę w Europie (Turcja), a nie wybiore kierunku Indie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Argentynę dzisiaj opuściłem.


@Mrjohnsmith: i przerzuciłeś się na Turcje bez problemu? Podobno region można raz na rok zmienić
@cherrz przerzuce się pod koniec miesiąca jak mi skończy się okres rozliczeniowy za Argentynę. Podobno nie robią problemów ale zobaczymy


@Mrjohnsmith: to od razu na Indie się przerzucaj, przynajmniej ja bym tak zrobił na Twoim miejscu
@Mrjohnsmith: Jaki jest sens takich kombinacji skoro jest youtube vanced?


@damianosz: to właśnie YouTube vanced jest kombinacją, tutaj raz włączyłem VPN półtora roku i od tego czasu oglądam bez reklam w głównej aplikacji, na iPhonie, telewizorze. Ty pewnie już instalujesz 5 wersję vanced z githuba, albo siedzisz na jakiejś starej wersji bo nowe już przecież nie działają, masz reklamy na tv, itp.
@cherrz: Jaka jest różnica w cenie przez VPN względem tych 23,99, które trzeba płacić z Polski?

Bo niecałe dwie i pół dychy za ilość materiałów i rozrywki jaką dostarcza YT, a do tego za YT Music, który spokojnie zastępuje mi Spotify, to nie wydaje się jakaś wygórowana kwota, żeby jeszcze kombinować...
@cherrz: Jaka jest różnica w cenie przez VPN względem tych 23,99, które trzeba płacić z Polski?


Bo niecałe dwie i pół dychy za ilość materiałów i rozrywki jaką dostarcza YT, a do tego za YT Music, który spokojnie zastępuje mi Spotify, to nie wydaje się jakaś wygórowana kwota, żeby jeszcze kombinować...

@ManfredMacx: Przez półtora roku płaciłem około 6zl za plan Family z całą rodzinką, który w Polsce kosztuje 36zl