Wpis z mikrobloga

Jak sie chcesz normalnie i po dobroci zrzeknac obywatelstwa to masz przerbane.


@gorzki99: Chciałem zrzekać się za rządów PO-PSL. Teraz chcę walczyć widząc bezradność i tożsamośc PIS.
Chciałem zrzekać się za rządów PO-PSL. Teraz chcę walczyć widząc bezradność i tożsamośc PIS.


@polwes1: Kojarzysz ksiazke "Silaczka"? za moich czasow byla to lektura.

Zrzeczene sie obywatelstwa to droga przez meke. Nie jest to latwe. Bo i laczego mialbo by byc?
Dlaczego mialoby sie latwo pozbywac dojnej krowy?
Zrzeczene sie obywatelstwa to droga przez meke. Nie jest to latwe. Bo i laczego mialbo by byc?

Dlaczego mialoby sie latwo pozbywac dojnej krwy?


@gorzki99:

Myślę że masz rację jak chodzi o twoje obywatelstwo.
Polacy dbają o swoje będąc na emigracji lub nie co piorunem odczuć można.
Myślę że masz rację jak chodzi o twoje obywatelstwo.


@polwes1: Nie zrozumialem aluzji.
Wiesz jak wygada procedura zrzeczenia sie obywatelstwa pl? W skrocie i tylko ostanie kroki:
-zgode musi wyrazic prezydent
-ma na wydanie decyzji NIEORANICZONY czas
-swojej decyzji nie musi uzasadniac

Powodzenia przy takich warunkach.

Polacy dbają o swoje będąc na emigracji lub nie co piorunem odczuć można.


Ja dbam o swoje zawsze. Niekoniecznie oznacza to ze dbam o "wszystkich
Zawsze smutne jest to gdy ktoś chce pozbyć się ojcowizny. Mam nadzieję że zmienisz zdanie.


@polwes1: NIe miras. NIe zmienie zdania. Nigdy.
Pozwol ze wyjasnie Ci jak sie ojcowizna ze mna obeszla.

1. Rok ubezwlasnowolnienia. Moze nie w najlepszym czasie bo ju zstary bylem ale nadal to jest rok w ktorym nie moglem pracowac, uczyc sie, rozwijac

2. Zabila mi matke. Niedziela dzwonie na sor. Pogotowie bierze matke i zaleca spakownie
@gorzki99:

Przykro mi z powodu twoich relacji ze służbą zdrowia i konsekwencji z tego wynikających.
W innych krajach jest podobnie a nawet powiem Ci że jest gorzej. Np. w Szwecji porzucili opiekunowie osoby starsze bo przestraszyli się wirusa. Mnóstwo osób zmarło bo nie miał kto podać im tlenu.

Widzisz sam co się dzieje ale źle wnioskujesz.

Wybory.

Ludzie zapominają szybko o złych rzeczach bo jesteśmy tak wychowani w duchu katolicyzmu.

Niestety
Dlatego lekarstwo jest tylko jedno> Zagłosować na tych co nie rządzili, nie byli wcześniej w żadnej partii tym bardziej za komuny i niech Bóg ma nas w swojej opiece.


@polwes1: To jest placebo a nie lekarstwo. Dla tego narodu nie ma ratunku. Taki narod i nic nie zrobisz.

Zawodowo i prywatnie bujam sie po europie. Widze roznice.

Przykladowo w takiej austrii. jakas wioska w gorach. Idziesz rano po bulki t kto
Dla tego narodu nie ma ratunku. Taki narod i nic nie zrobisz.


@gorzki99: Pesymizm prowadzi do czego? Właśnie do Twojego drugiego zdania.

Jeszcze raz podpowiadam> WYBORY ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kogo wybierzesz tak masz. Wystarczy nie zapominać.
Zwłaszcza że rządzący doprowadzili do tego że szlajasz się po innych krajach w poszukiwaniu godnego życia. Którzy to do tego doprowadzili?

Rządzący wcześniej i obecni to całkowita porażka Rzeczpospolitej Polskiej.
Jeszcze raz podpowiadam> WYBORY ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kogo wybierzesz tak masz. Wystarczy nie zapominać.

Zwłaszcza że rządzący doprowadzili do tego że szlajasz się po innych krajach w poszukiwaniu godnego życia. Którzy to do tego doprowadzili?


@polwes1: Super podpowiedz. Nie zapomnij tylko sobie zobaczyc jak wygladaly poprzednie wybory parlamentarne.
Glownie chodzi mi o frekwencje i wyniki.

To narod zdecydowal jak wygladaja wybory. Ten narod zdecydowal ze wygladaja
@gorzki99:

Masz rację ale>

Nie jestem pewny czy wybory samorządowe są uczciwe bo kto ich kontroluje? Oni sami.
To samo z parlamentarnymi co widać w głosowaniach w senacie.
Jest na to rozwiązanie np wysłać do każdego punktu wyborczego patrol wojska do obserwcji. Ale kto się na to zgodzi?

Dajmy szanse KONFEDERACJA. Inaczej nic się nie zmieni na lepsze.

Więcej optymizmu. na przykład zmień nick na słodki99 i już słonce świeci mocniej.
Nie jestem pewny czy wybory samorządowe są uczciwe bo kto ich kontroluje? Oni sami.

To samo z parlamentarnymi co widać w głosowaniach w senacie.

Jest na to rozwiązanie np wysłać do każdego punktu wyborczego patrol wojska do obserwcji. Ale kto się na to zgodzi?

Dajmy szanse KONFEDERACJA. Inaczej nic się nie zmieni na lepsze.


@polwes1: Lo panie. Do teraz sprawiales wrazenie ze wiesz co piszesz. Do teraz...

Kaczorek wpadl na dokladnie
Wiem co piszę proszę pana. Kaczor robi co wcześniej Konfederacja postulowała. I? Omamił ludzi ich własnymi pieniędzmi. Magia? Nie. Nauka. Nauka wykorzystania ludzi do cna ich własnymi zasobami by myśleli że robią dobrze. Psychologia społeczna
Omamił ludzi ich własnymi pieniędzmi. Magia? Nie. Nauka. Nauka wykorzystania ludzi do cna ich własnymi zasobami by myśleli że robią dobrze. Psychologia społeczna


@polwes1: Ty dalej nie rozumiesz co ja staram sie przekazac. I jeszcze w to nauke mieszasz.

Ale niech bedzie po Twojemu.

Dla zobrazownia jako przykladu nie uzyje przykladu ekonomicznego bo to by wiekszosc polakow zabilo na miejscu. Niech bedzie taki przyklad:

Nauka twierdzi ze ogien jest goracy, parzy