Wpis z mikrobloga

I chłop nie zdobył dziś #etna . Jak już inni pisali udało mi się wejść do ok 2,700 czy 2,800 metrów, potem był sznurek a za nim 2 strażników siedziało. Pan mówił ze nie można bo pół roku temu ława płynęła i jest niebezpiecznie . Suma Summarum jestem trochę rozczarowany wycieczka . Mam wrażenie ze wulkan Etna to takie morskie oko w Polsce . Pełno ludzi, wycieczki mogą podjechać busem tam gdzie ja mogłem wejść maxymalnie. Jak dla mnie za tłoczno i za głośno. Lubię gory wlansie za spokoj. suma Summarum chłop przeszedł z 40 km z Catania pod Etnę;) nogi bola wiec wlansie siedzę na płazy i popijam winko ze serem i szynka parmenska…
#sycylia
B.....o - I chłop nie zdobył dziś #etna . Jak już inni pisali udało mi się wejść do o...

źródło: comment_16663778503KsNh6qtedaFDqkHgkUfBb.jpg

Pobierz
  • 6
@slaper: Do 2700 czy 2800, widziałem ze tam jakieś były. Nie moge sprawdzic bo coś garmin mi się nie synchronizuje. Duzo tez się zatrzymuje na ok 2600 bo tam jest jakaś gora.. nawet księża w sutannach tam pędzili .Generalnie tam jest droga taka ze dobrym autem bez problemu przejedziesz
@Big_Fomo: O ja wychodziłem w ten wtorek :D Mi udało się wejść na równe +3 000 mnpm, bo niechcący ominąłem to miejsce gdzie najwyżej dojeżdżają busy i gdzie są strażnicy w Pickupie.
Może się minęliśmy gdzieś na plaży w Katanii. Pozdro