Wpis z mikrobloga

Po czterech latach Hiatusu wrócił Hunter x Hunter z najnowszym 391 rozdziałem.
https://onepiecechapters.com/chapters/4706/hunter-x-hunter-chapter-391
Sądząc po twitterze Togashiego "rysowane" już są rozdziały 400+. Spodziewam się wydawania mangi w paczkach po 10 rozdziałów, gdzie po tych 10 rozdziałach manga znowu ucieknie na hiatus. Następna paczka jest już "w produkcji" więc następny hiatus może już nie będzie tak długi.
#animedyskusja #manga #hunterxhunter
Pobierz GeneralX - Po czterech latach Hiatusu wrócił Hunter x Hunter z najnowszym 391 rozdzia...
źródło: comment_1666375530gZaI5JxJktZmPxjdAj11wc.jpg
  • 3
@GeneralX: Nie mam zielonego pojęcia kim są te postacie, ani na jakim etapie jest obecnie Succesion War - nie pamiętam prawie żadnego z książąt/księżniczek ani z ich anturażu xD

A nie chce mi się czytać tego arcu od początku, bo jedyne co pamiętam to, że nie przepadam za tym, jak jest prowadzony.
@jaqqu7: Ja nawet nie mam zamiaru czytać tych rozdziałów co będą wydawane, bo zaraz Togashi ucieknie na hiatus grać w dragon questa xD Sam arc też słabo pamiętam i tam jest na tyle nawalonych grup, które ze sobą walczą, że bez rereada nie ma co podchodzić. Wszystko też jest pisane w stylu jak na załączonym obrazku. Jestem ciekaw jak szybko pójdzie na skróty i walnie coś podobnego xD
Pobierz GeneralX - @jaqqu7: Ja nawet nie mam zamiaru czytać tych rozdziałów co będą wydawane,...
źródło: comment_1666376903UL1IkEo4mGabSJVYaK6aRi.jpg