Wpis z mikrobloga

@guest: Nieme zawsze skip chociaż obecnie nie chce mi się robić ani niemych ani tych z vo i mam zaległe od hangout shinobu wszystko poza main questem a i main mi się obecnie zablokował bo postać jest zajęta(°°

Wymęczyła mnie ta gra strasznie ta masa nieangazujacego kontentu.
@guest wszystko się czyta bo nieme world questy są przecież najlepszym co ta gra ma do zaoferowania szczególnie od Inazumy, cały questline Ruu, Very special fortune slip, Sacred Sakura cleansing ritual, From Dusk to Dawn in Byakuyakoku ale też questy z chasm ( questline Zhiqiong i jej historia), dragonspine (tu głównie hidden exploration objectives jak kod z ruin guardów) etc. Zbyt dobre lore by to omijać
@scovil: mi przeszkadza, że tak dużo jest ukrytych.

Z tych co wymieniłeś, to musiałem wpisać w google by sobie przypomnieć. Ja mam taką pamięć do książek, gier czy zadań, że mogę co pol roku grę przechodzić od nowa i czasami mam jedynie deja vu
@Gorrann Najlepszy do znalezienia był ten quest tego więźnia z Enki, "weź se spadnij tu z klifu i potem poleć w nicość i tam na krawędzi spadku z mapy będzie jakiś randomowy duch i on ci da Questa"
@Pie_Man: Fabuła dobra tylko gracze analfabeci. Nie pomaga fakt, że tłumacze mają chyba płacone za słowo biorąc pod uwagę jak krótkie dialogi są w chińskim a jak rozwleczone po angielsku.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pie_Man: często mi się wydaje, że skip buttona chcą ci, którzy po angielsku tylko przywitanie rozumieją. Zgodzę się, że rozmowy często są rozwleczone, ale na pewno nie słabe. Chociażby szczegółowość lore, które jest bardzo bogate, no ale wtedy to trzeba chcieć chociaż skorzystać z tłumacza Google
@scovil: czy Ty zasugerowałeś że praktycznie wszyscy gracze genschina nie umieją angielskiego? xD. Przecież ludzie grają też w innych językach więć Twój argument leży. Stary, głupi daily comission żeby przynieść #!$%@? grzyba to kilkanaście kliknięć, a questy wyglądają tak: #!$%@?, leziesz z 50 metrów, znów #!$%@? i tak do porzygu.