Wpis z mikrobloga

@lexico: no i zamiast mieć to w dupie i robić swoje (jak to robią inni ludzie), to płaczą jak im źle i nie robią nic by było lepiej, bo są roszczeniowymi gówniarzami którzy myślą , że za sam fakt istnienia powinni dostawać wszystko.
@lexico: bo statystycznie ludzie wolą być nieszczęśliwi, nie podejmować żadnych decyzji, bo mogą swoje niepowodzenia i brak odpowiedzialności za siebie na coś zrzucić. Byciem szczęśliwym wieże się z ogromem pracy, duża liczbą ponoszonych konsekwencji, a bycie nieszczęśliwym to byście biernym i zrzucaniem odpowiedzialności na wszystko inne dookoła.
Też zostałam zdradzona i wiesz, co zrobiłam? Nic, bo szkoda nerwów. I wiele kobiet zrobiło to samo. Ale takie reakcje są nudne i nie za bardzo dają powód do szkalowania kobiet, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@choochoomotherfucker: ale akurat w przypadku kobiet to wasza wina, bo faceci z mordą 1-6/10 lub wzrostem 160-175 NIE ZDRADZAJĄ. Nigdy. Nie mają okazji, taki facet to gwarancja wierności

Z kolei facet
@21374201:

bo statystycznie ludzie wolą być nieszczęśliwi, nie podejmować żadnych decyzji, bo mogą swoje niepowodzenia i brak odpowiedzialności za siebie na coś zrzucić. Byciem szczęśliwym wieże się z ogromem pracy, duża liczbą ponoszonych konsekwencji, a bycie nieszczęśliwym to byście biernym i zrzucaniem odpowiedzialności na wszystko inne dookoła.

Możesz podać link do badań na ten temat?
@choochoomotherfucker: ale to nie jest trolling. Nie wmówisz mi, że brzydal/karzeł 160-175 ma w ogóle okazje do zdrady. Same sobie wybieracie fuck-boya 7/10 minimum z ryja, 175-200cm wzrostu a taki ma dziesiątki atrakcyjnych koleżanek, pójdzie z kumplami na piwo, inny kumpel zaprosi te koleżanki a potem jakoś idzie

Ale wy lubicie, gdy inne kobiety pożdają waszego faceta. Gdy wasz facet nie jest pożądany przez żadną to na związek się nie nadaje.
@kamil150794: potrzebujesz badań nad oczywistymi rzeczami które obserwujesz całe życie w kraju który słynie z tego, że ciągle narzeka. Jak jest dobrze to jest źle i czeka się jak będzie #!$%@?, a jak jest #!$%@? to wszyscy się cieszą. Xd