Wpis z mikrobloga

@Saamed955: Raczej nie jest wart 7k. Na Fluterze się nie znam, ale mogą być dobre darmowe kursy a jak nie szukaj czegoś polecanego na udemy koniecznie jak cena na promocji będzie poniżej 100 pln. Jak chcesz zostać programistą to prędzej czy później musisz się nauczyć uczyć się samemu.
@xSzejdi: dzięki za info. Ogólnie zacząłem sam bez kursu i myślę że z dostępem do darmowych treści oraz tych kursów na udemy po 50-70 PLN to izi pizi za 6-9 msc będzie śmiganie.
Swoją drogą możesz na PW napisać na jakim jesteś etapie, pracujesz w branży?
Hej, sam jestem kursantem u Adama Smaki od około roku, i co mogę powiedzieć:
1. Po 4-5 miesiącach kiedy pokazałem GitHub mojemu przyjacielowi który sam rekrutuje do IT (kończył na PW kierunek związany z programowaniem) i teraz jest seniorem ale w innej technologii/języku niż dart i flutter- powiedział że kod jest całkiem ciekawy, całkiem dobrze to wygląda.
2. Do tej pory startowałem na dwie oferty praktyk- jedną poległem na drugim etapie, drugą
Cześć wszystkim,

Chciałbym pomóc w temacie więc odniosę się do kilku wątków wywołując autorów kolejno:

@Saamed955: Ja zacząłem swoją przygodę z programowaniem od kursu Adama - jako osoba która w życiu nie przypuszczała, że kiedyś będzie pisała aplikacje - polecam ten kurs każdemu. Jeżeli pytasz czy jest warty 7k zł to jest to pytanie względne bo dla jednego 7k zł to dużo dla innego mało. Ktoś kto idzie od totalnego zera
@xSzejdi: przestań siać farmazony i gadać głupoty. Twoja opinia odnośnie kursu nie była w żadnym calu subiektywna, a dawanie oceny 1/5 za to że nie masz pokazane jak zrobić ładne UI to przesada co zresztą na grupie sam przyznałeś, że Cię poniosło i przesadziłeś z taką niską oceną. Także nie wiem czemu tutaj znów używasz tych samych argumentów co Twoja "anonimowa" opinia. Nikt nikogo nie zmuszał do wykupu kursu i na
@Hadron: Hadron, a raczej Panie smaka, tak wiem, że to Ty. Nie mam ochoty na gówno burze - serio lata mi koło nosa, że robisz ludzi na hajs aczkolwiek dowiedziałem się, że masz ego wywindowane pod same niebiosa i, że jesteś na czarnej liście u wielu HR'owców bo baaaardzo średni z Ciebie dev pewnie dlatego wzialeś się za kursy :D Tak czy siak - ja napisalem prawde - sam w ostatnim
Jako kursant mam trochę zastrzeżeń, ale kurs wg mnie jest dobry. Czy wart takiej ceny to nie wiem, ktoś może wydać 1/3 a nawet 7 kafli jak ja 80 groszy na oranżadę (choć i tylu mi szkoda). Faktem jest, że Adam nie zawsze szybko odpowiada na problemy zadane na slacku, wydaje mi się też, że nie zawsze ktoś dostanie od niego pomoc na slacku. Natomiast rekompensuje to cotygodniowymi konsultacjami, na których każdemu