Wpis z mikrobloga

Mirki, miałem taką dziwną sytuację. Czekałem na wazny telefon z informacją o zdrowiu bliskiej osoby gdy jechałem samochodem. Gdy zadzownił tel od tej osoby nie chciałem gadać jadąć, a że nie było miejsca zatrzymałem się na miejscu dla niepełnosprawnych. Całośc trwała 2 minuty i po dwóch minutach wyjechałem. Ze 100 metrów dalej minąłem policję, która jechała w moją stronę i zatzrymała się dokładnie przy tym miejscu dla niepełnosprawnych (patrzyłem w lusterko). Nie wiem czy ktoś zgłosił czy może monitoring mają, ale bardzo szybko podjechali więc chyba monitoring (swoją droga jak kiedyś zgłosiłem kradzież radia to czekałem 6h). Mnie już tam nie było. czy mimo tego mogę dostać jakoś mandat?

#samochod #prawo #prawojazdy
  • 6
@Syn_Tracza: Stawiam że nie. W każdym razie, 2022 i nie mienie słuchawek, słuchawek bt lub radia głośnomówiącego bt? Przecież nawet głupi głośnik w smartfonie i gadasz bez użycia rąk. Nie dało się gadać przez słuchawki lub bt czy co? Sam nie pamiętam już jak dawno gadałem podczas jazdy tradycyjnie.
W każdym razie, 2022 i nie mienie słuchawek, słuchawek bt lub radia głośnomówiącego bt? Przecież nawet głupi głośnik w smartfonie i gadasz bez użycia rąk. Nie dało się gadać przez słuchawki lub bt czy co? Sam nie pamiętam już jak dawno gadałem podczas jazdy tradycyjnie.


@vertical: Nie chodziło o to bo jakbym puscił na głosnomówiacy to bym pewnie doskonale słyszał, ale jestem osobą, która się bardzo przejmuje i jest nerwowa i