Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest sprawa matka chłopaka jest chora psychicznie, jak była u nas kilka dnia to wszystkim się rządziła, robiła po swojemu, grzebała nam po szafkach. Teraz hit- powyrzucała moje ubrania, żeby uwaga zrobić miejsce na okropne ciuchy, które sama dla mnie wybrała. Ja nie zarabiam kroci, miałam fajną garderobę i byłam z niej zadowolona. Czy to ok że uważam, że te ubrania po prostu powinny zostać mi odkupione? Takie same wiadomo, że się nie uda ale #!$%@? chociaż podobne. ( te od matki chlopaka są serio okropne nie wyszłabym w tym z domu i oddałam je dla biednych) #pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63513072a1e768aba756c593
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Czekaj, zaprosiliście matkę chłopaka do siebie na kilka dni, a ona wyrzuciła z twojego mieszkania twoje ubrania i zastąpiła je innymi?

Oczywiscie, że chłopak powinien je odkupić, jeśli matce rzeczywiście nie styka. A te nowe jej odesłać.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Sprawdź na spokojnie co dokładnie wyrzuciła, oblicz mniej więcej ile wyszło i domagaj się stanowczo zwrotu pieniędzy. I #!$%@? cię ma obchodzić skąd ona na to wszystko weźmie pieniądze. Starego psa też da się wytresować. Nie muszę mówić, byś więcej jej nie zapraszała, zakładam że sama doszłaś już do tego wniosku.
  • Odpowiedz