Wpis z mikrobloga

Jak to się stało, że Jaskier zajął się drewnem? ¯\_(ツ)_/¯
Pewnie myślicie, że taki tytuł to spory clickbait. Otóż nie tym razem. Gość dzisiejszego odcinka - Paweł Czajka to aktor występujący na co dzień w Teatrze Muzycznym w Gdyni. W swoim aktorskim portfolio posiada wiele ról, między innymi rolę Jaskra w musicalu “Wiedźmin”, w reżyserii Wojciecha Kościelniaka. Od jakiegoś czasu w ciągu dnia żyje pomiędzy deskami teatralnymi, a deskami z litego drewna, doskonaląc swój warsztat rzemieślniczy.
Jeśli jesteście ciekawi, jak to się stało, że aktor zabrał się za pracę fizyczną, zapraszam do nowego odcinka, który pojawił się właśnie na kanale yt.
A jeśli to co robię podoba Ci się, możesz wesprzeć mnie subskrybując mój kanał.

Wrzucam również link do znaleziska:
Tu znajduje się link do znaleziska, to nie bait

#nisza #gruparatowaniapoziomu #ciekawostki #dokument #teatr #praca
Nisza - Jak to się stało, że Jaskier zajął się drewnem? ¯\\(ツ)\/¯
Pewnie myślicie, ż...
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dasfddklfdslkfkx: dzięki za dobre słowo! Zasięgi to coś, z czym nie mogę się uporać, ale nie zrażam się i robię po prostu swoje, bo sprawia mi to dużo satysfakcji. A i może kiedyś uda się z tymi zasiegami wygrać :)

Michał świetny gość, z dużym luzem. Działa cały czas w tej piwnicy w Gdańskim Domu Technika. A Robert (snycerz) przesympatyczna osoba z unikatowym rzemiosłem. Z tego co wiem całkiem rozchwytywanym i