Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@cwlmod:

Gdy nowy tunel pod Luboniem Małym na zakopiance zostanie otwarty, kierowcy będą musieli bardzo uważać. W tunelu zainstalowany zostanie system odcinkowego pomiaru prędkości – kto pojedzie za szybko, dostanie mandat.
  • Odpowiedz
@DzonySiara: Trudno, będę strzelał z wydechu na drugim biegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wczoraj strzelałem w tunelu na wisłostradzie i jak w połowie zobaczyłem biednych oczekujących na autobus to mi się przykro zrobiło :(
  • Odpowiedz
@DzonySiara: wczoraj jak w jakimś serwisie informacyjnym o tym mówili, że przyjechał prezydent, że wielkie otwarcie TUNELU, zakopianka odkorkowana i największa budowa tunelu w PL to mówię, o kurde, to musi być długi tunel - po czym mówią, że ma dwa kilometry... No ja #!$%@? XDDD Ten kraj to mem, tunel o długości dwóch kilometrów otwiera prezydent, dworzec kolejowy BEZ TORÓW otwierają PiSowcy itd. itd. Bareja jak żywy.
  • Odpowiedz
@ShpxLbh: Bo to jak zawsze w Polsce - po drodze syf w dokumentacji projektowej, nawalanka z inżynierem i zamawiającym, niezapłacone roboty dodatkowe, niedoszacowana oferta i voila mamy 5 lat budowy zamiast 3 xd
  • Odpowiedz
@GrafikaUltraHaDe: dla dzisiejszych doświadczonych firm z technologią nie ma to znaczenia. w latach 60 budowano autostradę del Sole we Włoszech - 760 km, tuneli w skałach oraz estakad tam jest tyle że głowa mała, budowano sześć lat. Nie szukajmy usprawiedliwienia, bo po prostu w Polsce jest byle jakość. Sami nie potrafimy budować tuneli, a przychodzą włoskie firmy i #!$%@?ą manianę bo zapewne tyle im płacimy albo tak utrudniamy.
  • Odpowiedz
@ShpxLbh: fajnie tak gadać o czymś nie mając o tym pojęcia. W Szwajcarii użyli TBM, a u nas musieli kopać w czymś co czasem się losowo odsuwało a czasem było litą skałą więc i technologia musiała być odpowiedniodobrana. W sumie to nawet dobrze nikt nie zginął. Tunel realizowali Włosi więc też jazda po Polakach jest nie na miejscu.
  • Odpowiedz
Przyloz swoj pusty leb do tego wydechu i wtedy strzel. Matole


@bambaleon: Ale to ty jesteś matołem z pustym łbem. Gdzie mieszkasz, bo chętnie zepsułbym ci ciszę? xD
  • Odpowiedz