Wpis z mikrobloga

@baNicja: a moglbys zerknac czy tam u Ciebie sa plecaki Eastpak'a. Znasz prwbe marke. W Action w Polsce jest jeden ten najpopularniejszy. Byl za 135 zlotych, kupilem sobie jeden po obnizce do 95 zlotych i zastanawiam sie czy przecebia jeszcze nizej. W internecie ponizej 100 nie widze. No ale tutaj w Action w Tomaszowie, nie schodza im te plecaki. Nawet czarnych nie wyprzedali. Po roku zmienili moejsce ekspozycji a w
  • Odpowiedz
@Poludnik20: w Polsce nie ma go na strone Action. Nie pamietam czy kiedys byl, bo nie sprawdzalem. Skoro nie handluja on-line, nie mozna sprawdzic dostepnosci, to nie mialem motywacji. Ale stowka za ten plecak to warto bo on przezyje uzytkownika. Mam wiekszy - cos ok 40-50 litrow JanSport'a ale zwykle gdy mam miejsce to upycham bo a to to, a to tamto nagle okazuje sie niezbedne, no i troche w
  • Odpowiedz
Eastpak Padded Pak'r


@Poludnik20: nie czuja bazy w tym sensie, ze kupowany jest za duzo wiecej szajs jakis typu 4F czy inne Vansy dzieciom do szkoly. 200-400 zlotych wydaja i to na 2 czasem 4, a czasem tylko na rok. No ten klasyczny Eastpak to jest od podstawowki po smierc. Stonowany i rzeczywiscie mocny plecak. No ale ja tam nikomu Eastpaka za 100 zlotych na 100 lat wciskal nie bede.
  • Odpowiedz